V současné době mají nejen občané, ale i firmy, bytové domy, obce jedinečnou šanci jak vydělat na zvyšujících se cenách energiích. Ano, vymyslíme Vám vše tak, aby Váš účet za elektrickou energii byl co nejblíže k 0 a navíc můžete vydělat desetitisíce až statisíce ročně za prodané energie.

Ptáte se jak? Stačí si pořídit fotovoltaickou elektrárnu od České sítě. Elektrárny navrhujem tak, aby výroba byla maximální, když je elektřina nejdražší a nevyráběla zbytečně moc, když je levná. K optimalizaci ekonomického provozu využijete bateriové úložiště, které Vám umožní nakupovat, když je energie nejlevnější a prodávat, když je energie nejdražší.Celým projekt realizujeme na klíč. A co je skvělé, na celý projekt je možno čerpat i dotace v maximální míře. Podle velikosti elektrárny a dalších opatření je pro Vás připraveno několik dotačních titulů. Primárně pro rodinné a bytové domy se jedná o Novou zelenou úsporám, kde jsou dotovány i další opatření a výše dotace může klidně překonat i 300 tis. pro rodinný dům, 1 milion pro bytový dům. Pro větší projekty jako jsou firmy, obce a další subjekty, je možno využít dotační program RES+. Dotací lze přibližně pokrýt až ½ celkové investice.

Nevěříte tomu? Při současných cenách je cena 1 kwh vyrobené solární elektrárnou 1,50 Kč. Stejně tak vychází přibližně cena uložení 1 kwh do baterie na pozdější použití. Takže, když spotřebujete elektriku v době, když svítí sluníčko, ušetříte tím oproti běžnému tarifu D 02d u společnosti ČEZ s roční fixací téměř 6 Kč za každou kwh. Když jí spotřebujete z baterií, spoříte 4,50 Kč za každou kwh. Navíc na burze se dá koupit energie při dobrém plánování a dostatečně velkých bateriích za cca 2,50 Kč. Vše pro Vás zařídíme, aby to bylo pro vás finančně optimální.

Proč to umíme právě my nejlépe? Z několika důvodů: Vše dokážeme přesně měřit a komunikovat s jednotlivými zařízeními, připojit je do cloudu, kde zpracováváme měření a provádíme výpočty. O Vaší elektrárně budete mít přesný přehled a budeme ji řídit pro maximalizaci užitku.

Majitelé nemovitostí včetně nájemních domů mají šanci navýšit příjem ze své nemovitosti. Můžete získat průměrně 5,- Kč z každé spotřebované kwh ve Vašem domě nebo ji prodávat přibližně za 4,50 Kč. Návratnost investice se v současné době pohybuje mezi 3 až 8 lety podle toho kolik energie vyrobíte nebo spotřebujete.

V současné době všeobecného nedostatku komponentů na trhu a jejich zdražování, nabízíme možnost si elektrárnu u nás objednat a zaplatit zálohu. V okamžik, kdy zálohu obdržíme, objednáváme veškeré komponenty, vytvoříme projekt a poté žádáme o dotaci. Jakmile budou všechny komponenty na našem skladě, budeme Vás kontaktovat a domluvíme instalaci. Pozor! I kapacita instalací je omezená, kdo dřív přijde, ten dřív vydělává.

K elektrárnám nabízíme i možnost financování. V případě, že chcete zhodnotit Vaše finance 4%, tak nabízíme možnost investování.

Bližší informace budou v nejbližší době v nové sekci energie na těchto stránkách. Informace Vám podáme i na lince 777 59 66 69. Jako BONUS můžete k solární elektrárně od nás získat na rok rychlý internet ZDARMA.

TOPlist