NeJLepší partner

pro VAŠE PODNIKÁNÍ 

NeJLepší partner
pro VAŠE PODNIKÁNÍ 

služby

 • Internetové připojení 
 • Wifi pokrytí 
 • Kamerové systémy i jako služba od 99,- Kč 
 • Čipové systémy, docházkové systémy dohled
 • Chytré řešení telefonů, včetně záznamu hovorů
 • Zajištění EET včetně servisu a internetu
 • WWW stránky, maily, facebookový profil

rozvody

 • Datové rozvody metalické i optické
 • Zřízení a údržba slaboproudých systémů       a to vše i jako Váš partner a subdodavatel
 • Připojení strojů a přístrojů k internetu
 • Příprava rozvodů pro Průmysl 4.0
 • Napojení a propojení čidel
 • STA, zvonky, dveřní systémy, ovládání světel
 • Rozvody pro chytrou firmu

chytrÁ PROVOZOVNA

 • Bezpečí – kamerový systém s hlášením pohybu po uzamčení provozovny
 • Regulace teploty v provozovně 
 • Hlídání kvality prostředí v provozu
 • Úspora plateb za energie včetně integrace obnovitelných zdrojů
 • Hlídání úniků vody a jiných provozních tekutin
 • Ekologizace provozu

SLUŽBY PRO ŽIVNOSTNÍKY

 Vyřešíme vám jakýkoliv technický požadavek pro hladký provoz vaší živnosti

Internetové připojení
Internetové připojení pro Vaši provozovnu, kancelář, firmu poskytujeme v té nejlepší kvalitě a maximální rychlosti. Servis 365 dní v roce včetně možnosti servisu Vaší interní sítě a výpočetní techniky.

Rychlost internetového připojení je od základu 1 Mbit (vhodná např. pro čidla nebo připojení EET kasy) až po 1 000 Mbit/s symetrického připojení pro celou firmu nebo kancelář na zvládnutí nároků na dostupnost a rychlost moderních aplikací. Ceny jsou od 199,- Kč měsíčně až po 1999,- Kč – což je například cena u 1000 Mbit/s připojení v bezvýpadkovém provedení.

Čipy - dveře, Docházkové systémy atd.

Implementujeme chytrý systém na dveřní, docházkové a další chytré systémy. Budete přesně vědět, kdo kdy kam šel, budete mít automatickou docházku, čipový systém spárujeme se záznamy kamer. Zamezení přístupu lidí do některých prostor nebo například ohlídání doby, kterou lidi strávili kouřením. Vše povede k efektivnějšímu využívání pracovní doby a ušetří Vám práci s hlídáním docházky a pohybu lidí po firmě.

Čipy můžete použít i pro sledování času stráveném na zakázce a použít jako podklad pro automatickou fakturaci.

Webové stránky

Nabízíme tvorbu profesionálních a moderních webových stránek. Využíváme současné ověřené nástroje, díky nimž Vaše webové stránky budou vypadat skvěle. Umíme zobrazit data na mapách. Vymyslíme, uděláme eshop včetně napojení na Váš stávající systém nebo uděláme vše od začátku.

WIFI síť

Vybudujeme Vám špičkovou WIFI síť, která pokryje všechny prostory které potřebujete. Vysoká rychlost sítě. Pokrytí jak v pásmu 2,4 tak 5 GHz. Včetně pokrytí velkých a členitých prostor.

Možnosti rozšíření vlastností sítě:

Logování provozu dle zákona o Policii i pro Vaše potřeby.

Předávání zařízení mezi jednotlivými přistupovými body.

Umožnění přístupu jen některým zařízením.

Autorizování všech zařízení ve WIFI síti. 

Omezení rychlostí, času nebo dat na jednotlivá zařízení.

Logování pohybů zařízení a sledování kde se zařízení nachází.

Chytrá ústředna - řešení komunikaci

Máme pro Vás nabídku mobilních tarifů určených pro malé firmy, ale i řešení skutečně chytré komunikace.

Všechny hovory, které uskutečníte Vy nebo Vaši zaměstnanci můžete mít nahrané, přiřazené k partnerovi, zákazníkovi jako pozdější důkaz nebo podklad pro další jednání. Ale to není vše, náš systém všechny hovory umožňuje přepsat do textu a můžete s nimi ve Vašem systému dále pracovat.

Nebo Vám takový systém dodáme a přestanou se Vám ztrácet ve firmě cenné informace, zjistíte kdo dokonce takové informace vynáší nebo nevhodně jedná se zákazníky či partnery. 

Navíc Vám tyto data poslouží na vybudování chat boota.

Tato služba je mnohem levnější, než jste si mysleli.

firemní emaily

Máme pro Vás připraven systém pro mailovou komunikaci pod Vaší doménou. Umí webmail – přihlásíte se na stránku a můžete maily řešit kdekoliv. Samozdřejmě klienta do počítače. Je zde implemenotován antivir, antispam, black list.

Snadné přidávání a mazání mailových adres, změna hesel. 

kamerové systémy

Máme pro Vás dvě možnosti, jak si pořídit kamerový systém. Jedna možnost je zakoupení celého kamerového systému. Zajistíme Vám montáž, zprovoznění a údržbu po celou životnost kamerového systému.

Druhá možnost je, že Vám zřídíme kamerový systém novým převratným způsobem a to jako službu. Nemusíte si kupovat kamery, nic instalovat, nic provozovat. Nainstalujeme Vám kamery, připojíme je na Internet a z aplikace na ně máte přístup. Sami si zvolíte jak dlouhý má být záznam zda den, dva dny, týden, zda chcete chytré funkce. Kamery Vám poté nainstalujeme a kamerový systém máte hotový, funguje bez starostí a bez velkých finančních investic.

Přístup ke kamerám bude mít ten, koho určíte. Přístupné jsou z celého světa jak z počítače, mobilu, tabletu prostřednictvím Internetu. Každé shlédnutí je zaznamenáno, každý má svůj přístupový kód. Záznam si můžete uložit, můžete sledovat on-line, ale i uložený záznam.

Připravujeme chytré funkce jako rozpoznání člověka, SPZ, dohledy, upozornění a další. Kamerový systém splňuje GDPR. 

Cena je přijatelná, zřizovací jednorázový poplatek za jednu kameru je 999,- Kč, platíte jen montážní materiál a práci spojenou s instalací kamery, popřípadě záložní zdroj nebo lepší napájení. Provoz jedné kamery stojí od 99,- Kč měsíčně podle parametrů kamery. Cena za uchované nahrávky je závislý na délce záznamu. Takže například 1 denní záznam z jedné kamery stojí 16 korun měsíčně.

Pro fungování je potřeba kvalitní internetové připojení s dostatečnou odchozí rychlostí – typicky ne ADSL.

Ušetříte si mnoho starostí a investic, nepotřebujete NVR, velký rack, velký prostor v bezprašné místnosti, veřejnou IP adresu, platit správce a řešit upgrady a opravy.

Největší výhoda je, že kamery jsou námi dohledované a servisované. O většině problému víme dřív než Vy a dost často jsou dřív vyřešené, než se o nich dozvíte.

EET

Možnost napojení EET na Váš stávající systém nebo Vám s našimi partnery doporučíme vhodný EET systém, který Vám bude vyhovovat a pomůžeme s jeho zapojením a provozem. 

Facebook stránky

Využijte sílu sociálních sítí a online světa na maximum. Komunikace se zákazníky nikdy nebyla rychlejší a efektivnější.

Nastartujte svoji sociální síť – už máte profil, ale nevíte si rady?
Pomůžeme Vám s nastavením prezentace
Poradíme s komunikací
Připravíme grafický koncept a příklady
Potřebujete zaujmout – chcete mít zajímavější obsah a více fanoušků?
Vytvoříme obsah, který přiláká pozornost.

Váš profil můžeme i spravovat a provozovat včetně komunikace na sociálních sítích.
Dáme Vám tipy na zlepšení

datové rozvody

Pro Vaši firmu nebo provozovnu vybudujeme či upravíme datové rozvody jak metalické – ethernet kabelem, tak optické. O rychlosti 1000 Mbit nebo 10 Gbit. A to včetně bezdrátových sítí například propojení poboček. Na vše držíme záruční i pozáruční servis včetně SLA. Upgradujeme stávající rozvody, povýšíme na nové rychlosti. 

Na detekci závad máme veškeré potřebné vybavení včetně zařízení pro rychlou diagnostiku na optické síti – OTDR a svářečku optických vláken. Máme obrovské zkušenosti s provozem optických sítí v Plzni, Domažlicích, Klatovech, Přešticích a dalších městech.

rozvody pro průmysl 4.0

Průmysl 4.0 potřebuje propojit stroje s čidly, stroje mezi sebou. Jak po síti ethernet, IĆ2, seriovou sběrnicí. Vše propojíme metalickými nebo optickými kabely podle potřeby.

Slaboproudé rozvody

Umíme vybudovat a provozovat rozvody pro rozhlas dorozumívací systémy, v podstatě vše co používá pro provoz elektrický proud o nízkém napětí.

Rozvody pro připojení čidel

Čidla umíme připojit a propojit s vašimi stroji, s cloudem, aplikacemi. Zajistíme je proti útoku z internetu. 

Připojování strojů a přístrojů

Potřebujete připojit stroj na stávající síť? Potřebuje robot přístup do internetu nebo se na stroj potřebují připojovat externí servisní technici? Stroj připojíme i ve stížených podmínkách. Optickým nebo metalickým kabelem, vyřešíme komunikaci stroje s okolím a zajistíme servis na toto připojení. Dodržujeme průmyslové standardy a tím je zajištěna odolnost proti rušení. 

Nastavíme firewall tak, aby stroj nebo přístroj byl ochráněn, ale zároveň dostupný.

ZVONKY, VIDEOVRÁTNÝ, čipové systémy

Zvonky, čipy, videovrátné nainstalujeme, opravíme, provozujeme. Propojíme s docházkovým systém, předáme data do mezd. Dokonce z videovrátného přeneseme obraz do Vašeho mobilního telefonu a můžete s návštěvou komunikovat i když nejste v objektu. 

Česká síť nejlepší partner pro vaše projekty - zřídíme datové rozvody jako subdodávku

Jste zedníkem, elektrikářem, či jiným řemeslníkem a nejste si jistí v kramflecích s elektrickými slaboproudými rozvody? Máte připojit kotel nebo regulaci na internet a nevíte jak? Rádi by jste nabízeli moderní řešení, ale počítač je pro Vás španělská vesnice? Nabízíme Vám spolupráci. Vše vymyslíme, sladíme s Vašimi službami nebo produkty a můžete nabízet hotové řešení. Ve spolupráci s Vámi připravíme projekt, cenovou nabídku a popřípadě vše zrealizujeme jako subdodávku. Navíc na naši část subdodávky držíme záruku i pozáruční servis. Spolupracujeme s elektrikáři, topenáři, zámečníky, zedníky a podle potřeby i dalšími obory.

CHYTRÁ PROVOZOVNA

Co všechno umí?

úspora vody

hlášení kapajícího kohoutku nebo protékajícího wc

úspora tepla

přesná regulace teploty v jednotlivých místnostech

kvalita vzduchu

hlídání kvality vzduchu – množství CO a CO2

úspora energií

integrace obnovitelných zdrojů a kogenerace do fungování firmy

bezpečnost

kamerový systém s rozšířenými funkcemi, protipožární systém

pohodlí

odemykání mobilem, obličejem, čipové zámky, automatické zavolání výtahu

 s řešením pro každého živnostníka vám rádi a nezávazně poradíme, stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist