Energetické řešení

Energetické řešení 

pro živnostníky a firmy

Pro živnostníky a firmy jsou vypsané nové dotace od 1.3.2024. Jde o dotační titul RES+1 a RES+2. RES+1 je pro menší elektrány na budovách a přístřešcích. Podpora je včetně baterií. Je štědřejší než předchozí a v optimálních podmínkách pokreje téměř 50% nákladů. Podporovány jsou elektrárny od 50 kWp. V Praze od 10 kWp. Rádi pro Vás připravíme energetické posouzení výhodnosti pro Vaši firmu, případně připravíme podklady pro žádost o dotaci. A případně projekt rádi zrealizujeme.

Dopředu vypočítáme návratnost celé investice a s mírou neurčitosti 20% ji můžeme i smluvně garantovat. 

Jste živnostníkem, malou, střední nebo dokonce velkou firmu a děsí a dusí Vás vysoké účty za energie nebo dokonce ohrožují Vaše podnikání? Máme pro Vás chytré  energetické řešení. Chytré energetické řešení sestává z několika částí. Hlavní část je fotovoltaická elektrárna doplněná většinou o baterie a řízená kvalitním měničem obsahujícím nabíječku baterie z distribuční sítě. Chytrá elektrárna, která celý systém řídí a optimalizuje. A optimalizuje provoz nejen energeticky, ale hlavně ekonomicky. Elektrickou energii si vyrobíte z části ve své elektrárně. Z části levně nakoupíte na spotu a díky přesnému řízení prodáte přebytek výroby ve večerní špičce za daleko vyšší cenu. Navíc můžete vydělat i na ranní špičce, záporných cenách nebo v uvozovkách jen ušetřit. Náklady na energii vychází při nákupu v průměru na 2,5 Kč za 1 kWh + poplatky a distribuce. U energie, kterou si sami vyrobíte a spotřebujete okolo 1 Kč za kWh. Nejspíše ji tak levně nenakoupíte. Navíc budete mít zálohovanou elektrickou energii pro případ blackoutů.

První otázka při téměř každém jednání o energetice s každou firmou je kolik nás to bude stát. Chápeme ji, ale je položena úplně špatně. Správně položená otázka je, za jakou dobu se nám investice vrátí, co nám přinese, před čím nás ochrání. Zde je odpověď jednoduchá. Návratnost je 1 až 5 let. Záleží na mnoha faktorech. Na tom za kolik nakupujete energie, jakou máte plochu na instalaci elektrárny, jakou máte spotřebu a její charakter. Zda máte pevnou cenu nebo spotovou. Zda chcete optimalizovat ekonomiku fungování elektrárny a energetiky firmy. Hlavně zda máte trafostanici a jak jste velká firma. Čím větší s větší spotřebou a vlastní trafostanicí tím se dá zkrátit návratnost díky službám pro vyrovnání sítě.

Druhý benefit je bezpečnostní. Zajistíte se na 40 let proti vysokým cenám energie a turbulencím na energetickém trhu. Dále máte energetickou zálohu na několik hodin a umožní fungování firmy i při výpadku elektrické energie.

Třetí benefit je získáte bonus pro své zaměstnance a to slevu ve výši 5% na pořízení fotovoltaické elektrárny od české sítě. Většinou je to přes 26.000,- Kč.

Máme řešení i pro zemědělce a vlastníky půdy. A tím je agrofotovoltaika včetně sledování slunce. Zvýší se návratnost, neomezí čerpání dotací, zvýší výnos a minimalizuje administrativu se získáním povolení

 

nabízíme řešení pro každého

Rodinné domy

Bytové domy

živnostníci a firmy

ohřev vody

potřebujete poradit? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-14 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK 9-11 / 12-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist