NeJLepší partner

pro VAŠE PODNIKÁNÍ 

NeJLepší partner
pro VAŠE PODNIKÁNÍ 

Firmy-3

služby

 • Internetové připojení 
 • Wifi pokrytí včetně pokročilých funkcí 
 • Kamerové systémy i jako služba od 99,- Kč 
 • Čipové systémy, docházkové systémy, dohled
 • Chytré řešení telefonů, včetně záznamu hovorů
 • Provoz a servis IT, Cloud
 • WWW stránky, maily, facebookový profil
 • Digitalizace firmy, Průmysl 4.0
Firmy-3

rozvody

 • Datové rozvody metalické i optické
 • Zřízení a údržba slaboproudých systémů       a to vše i jako Váš partner či subdodavatel
 • Připojení strojů a přístrojů k internetu
 • Příprava rozvodů pro Průmysl 4.0
 • Napojení a propojení čidel
 • Dveřní systémy, čidla, zvonky, STA
 • Rozvody pro chytrou firmu
 • Kamerové systémy, zabezpečovací zařízení
Firmy-3

chytrÁ FIRMA

 • Bezpečí kamerový systémy, zabezpečovací zařízení, hlídání strojů – termokamery, 
 • Regulace teploty, osvětlení 
 • Hlídání kvality prostředí v provozu
 • Měření veličin a jejich regulace, optimalizace
 • Hlídání úniků vody a jiných provozních tekutin
 • Ekologizace provozu
 • Optimalizace provozu

SLUŽBY PRO FIRMY

 Vyřešíme vám jakýkoliv technický požadavek pro hladký provoz vaší firmy

Firmy-3
Internetové připojení

Internetové připojení pro Vaši firmu, kancelář, firmu poskytujeme v té nejlepší kvalitě a maximální rychlosti. Servis 365 dní v roce včetně možnosti servisu Vaší interní sítě a výpočetní techniky.

Rychlost internetového připojení je od základu 1 Mbit (vhodná např. pro čidla nebo připojení EET kasy) až po 1 000 Mbit/s symetrického připojení pro celou velkou firmu nebo kancelář pro zvládnutí nároků na dostupnost a rychlost moderních aplikací. Ceny jsou od 199,- Kč měsíčně. 

Firmy-3
Čipy - dveře, Docházkové systémy atd.

Implementujeme chytrý systém na dveřní, docházkové a další chytré systémy. Budete přesně vědět, kdo kdy kam šel, budete mít automatickou docházku, čipový systém spárujeme se záznamy kamer. Zamezení přístupu lidí do některých prostor nebo například ohlídání doby, kterou lidi strávili například kouřením. Vše povede k efektivnějšímu využívání pracovní doby a ušetří Vám práci s hlídáním docházky a pohybu lidí po firmě.

Čipy můžete použít i pro sledování času stráveném na zakázce a použít jako podklad pro automatickou fakturaci a podobně.

Firmy-3
Coud zálohování, uchování, zpřístupnění a ochrana dat

Vyřešíme Vám zálohování všech počítačů a dat, serverů. Můžeme Vám připravit celý zálohovací systém na Vašem hardwaru plně ve Vašem majetku nebo nemusíte kupovat žádný hardware a můžete zálohovat k nám do cloudu. Cenovou nabídku Vám rádi připravíme.

Firmy-3
Webové stránky, mailový server, sociální sítě

Nabízíme tvorbu profesionálních a moderních webových stránek. Využíváme současné ověřené nástroje, díky nimž Vaše webové stránky budou vypadat skvěle. Umíme zobrazit data na mapách. Vymyslíme a zrealizujeme eshop včetně napojení na Váš stávající systém nebo vytvoříme vše od začátku. Zajistíme provoz domény, www stránek, mailové adresy, sociální sítě, napojení na reklamní systémy. Vše dokážeme vymyslet i provozovat.

Rádi se s Vámi osobně sejdeme a připravíme nabídku.

Firmy-3
WIFI síť

Vybudujeme Vám špičkovou WIFI síť, která pokryje všechny prostory které potřebujete. Vysoká rychlost sítě. Pokrytí jak v pásmu 2,4 tak 5 GHz. Včetně pokrytí velkých a členitých prostor.

Možnosti rozšíření vlastností sítě:

Logování provozu dle zákona o Policii i pro Vaše potřeby.

Předávání zařízení mezi jednotlivými přistupovými body.

Umožnění přístupu jen některým zařízením.

Autorizování všech zařízení ve WIFI síti i pomocí sms. 

Omezení rychlostí, času nebo dat na jednotlivá zařízení.

Logování pohybů zařízení a sledování kde se zařízení nachází.

Firmy-3
Chytrá ústředna - řešení komunikaci

Máme pro Vás nabídku mobilních tarifů určených pro malé firmy, ale i řešení skutečně chytré komunikace.

Všechny hovory, které uskutečníte Vy nebo Vaši zaměstnanci můžete mít nahrané, přiřazené k partnerovi, zákazníkovi jako pozdější důkaz nebo podklad pro další jednání. Ale to není vše, náš systém všechny hovory umožňuje přepsat do textu a můžete s nimi ve Vašem systému dále pracovat.

Nebo Vám takový systém dodáme a přestanou se Vám ztrácet ve firmě cenné informace, zjistíte kdo dokonce takové informace vynáší nebo nevhodně jedná se zákazníky či partnery. 

Navíc Vám tyto data poslouží na vybudování chat boota.

Tato služba je mnohem levnější, než jste si mysleli.

Firmy-3
Cloud server jako služba

Ubytujte své servery u nás. Servery můžete ubytovat v naší serverovně, na našem pronajatém hardwaru nebo cloudu. 

Firmy-3
Server hosting

Ubytujte své servery u nás. Váš server u nás bude jako v bavlnce, zálohované napájení, rychlá síť a nemusíte za ním jezdit do Prahy. 

Firmy-3
Digitalizace Vaší firmy - Digitální dvojče

Termín digitální dvojče bývá zpravidla spojován s průmyslovým odvětvím. Specialisté na informační technologie jsou na základě dostupných dat schopni vytvořit model reálného zařízení, avšak v digitální podobě, díky čemuž si mohou vyzkoušet, jak bude fungovat v praxi. Přesuňme se však nyní z továrny do kanceláře. Pod termínem digitální dvojče si totiž můžeme představit zdigitalizovanou celou firmu.

Všechny údaje jsou uložené v počítači a veškeré procesy jsou optimalizované. Vše je nastaveno tak, aby mezi lidmi či stroji cestovala jen data, nikoli papíry. Papír se přijme na začátku a vytiskne až na konci, mezitím zkrátka není třeba,“ vysvětluje IT specialista a analytik Jaroslav Rada z plzeňské společnosti Česká síť.

Díky digitalizaci je jasné, kdo na čem pracoval, vše zanechává stopu, a tak je přesně definovaná zodpovědnost a postupy. Není možné, aby se ztratila data.

Jakmile máte vše zdigitalizované, není problém třeba s home office, kdy lidé pracují ze svých domovů. Na stejném projektu totiž mohou pracovat lidé v různých míst, kanceláří, závodů, a dokonce i zemí. Spoustu procesů je tak možné zautomatizovat a tím pádem i urychlit,“ vysvětluje Rada.

Systém vidí každý krok

Sám pak při popisu digitálního dvojčete rád uvádí příklad ze své praxe. „Když v naší firmě přijmeme objednávku, zadá se do systému a další člověk domluví montáž. Poté se zakázka přesune k montážníkovi a zjišťuje se, zda je vše skladem. Objedná se chybějící materiál a domluví se datum montáže. Při ní je pak vše zprovozněno, do systému se zadají přesná data zákazníka, automaticky se
vygeneruje faktura a podpisem digitální smlouvy se vše zadá k fakturaci. Ta je včetně upomínání prováděna automaticky až do výpovědi smlouvy. V té chvíli je jedno, kam výpověď dorazí. Kdo ji přijme, zadá ji do systému, který už dál pošle akceptaci a k přesnému datu ukončí poskytování
služeb a fakturaci,“ popisuje Rada. V případě, že má zákazník vypůjčené zařízení, např. modem pro přenos internetu v domácnosti, systém hlídá, zda už byl vrácen. „Když ne, automaticky vystaví fakturu a sleduje, zda ji zákazník uhradil,“ dodává Rada.

Ušetří za zaměstnance

Systém dokáže podle jeho slov ušetřit čas i peníze. „Na činnosti, kterou jsem popsal, se v minulosti podíleli tři lidé na plný úvazek. Hlídali papíry a faktury. Nyní je to menší část práce jednoho zaměstnance, který se pak ve zbylé pracovní době věnuje daleko užitečnějším věcem. Dnes máme jen obsluhy poboček a veškerá administrativní kancelářská činnost byla přesunuta těmto obsluhám. Čtyři administrativní síly jsme pak zrušili,“ podotýká Rada s tím, že díky automatickému hlídání sítě firma rovněž nepotřebuje tolik techniků jako předtím. Vše funguje lépe, pružněji a zákaznicky přívětivěji.

Díky chytré ústředně se navíc neztrácejí žádné údaje. Hovory se totiž zaznamenávají, systém je automaticky přepisuje a posléze přiřadí jednomu konkrétnímu zákazníkovi. V jeho kartě je pak vše od telefonních záznamů přes smlouvy po mailovou komunikaci. „Tuto komunikaci se zákazníkem si mohou zobrazit všichni zaměstnanci firmy, což urychluje řešení problémů a veškerý servis,“ říká Rada.

Jde to všude

Česká síť působí na západě Čech již přes pětadvacet let a digitalizaci a automatizaci firem se věnuje více než pět let. „Velmi dobře rozumíme IT a programování, sítím a dalším důležitým aspektům fungování moderní firmy. A protože sami podnikáme, rozhodli jsme se o naše znalosti z této oblasti podělit i s ostatními. I proto můžeme poradit třeba právě vaší firmě s digitalizací a automatizací,“ nastiňuje Rada. Procesy ve firmách se totiž podle něj dají snadno zautomatizovat. I díky tomu pak firmy mohou fungovat pružněji a rychleji, přičemž sníží náklady na svůj provoz.

Rádi si s Vaší firmou sjednáme schůzku a vše Vám podrobně vysvětlíme či navrhneme následný postup.

Firmy-3
kamerové systémy

Máme pro Vás dvě možnosti, jak si pořídit kamerový systém. Jedna možnost je zakoupení celého kamerového systému. Zajistíme Vám montáž, zprovoznění a údržbu po celou životnost kamerového systému.

Druhá možnost je, že Vám zřídíme kamerový systém novým převratným způsobem a to jako službu. Nemusíte si kupovat kamery, nic instalovat, nic provozovat. Nainstalujeme Vám kamery, připojíme je na Internet a z aplikace na ně máte přístup. Sami si zvolíte jak dlouhý má být záznam zda den, dva dny, týden, zda chcete chytré funkce. Kamery Vám poté nainstalujeme a kamerový systém máte hotový, funguje bez starostí a bez velkých finančních investic.

Přístup ke kamerám bude mít ten, koho určíte. Přístupné jsou z celého světa jak z počítače, mobilu, tabletu prostřednictvím Internetu. Každé shlédnutí je zaznamenáno, každý má svůj přístupový kód. Záznam si můžete uložit, můžete sledovat on-line, ale i uložený záznam.

Připravujeme chytré funkce jako rozpoznání člověka, SPZ, dohledy, upozornění a další. Kamerový systém splňuje GDPR. 

Cena je přijatelná, zřizovací jednorázový poplatek za jednu kameru je 999,- Kč, platíte jen montážní materiál a práci spojenou s instalací kamery, popřípadě záložní zdroj nebo lepší napájení. Provoz jedné kamery stojí od 99,- Kč měsíčně podle parametrů kamery. Cena za uchované nahrávky je závislý na délce záznamu. Takže například 1 denní záznam z jedné kamery stojí 16 korun měsíčně.

Pro fungování je potřeba kvalitní internetové připojení s dostatečnou odchozí rychlostí – typicky ne ADSL.

Ušetříte si mnoho starostí a investic, nepotřebujete NVR, velký rack, velký prostor v bezprašné místnosti, veřejnou IP adresu, platit správce a řešit upgrady a opravy.

Největší výhoda je, že kamery jsou námi dohledované a servisované. O většině problému víme dřív než Vy a dost často jsou dřív vyřešené, než se o nich dozvíte.

Firmy-3
Provoz a servis iCT

Nemáte svého vlastního ICT technika? Potřebujete odborníky na provoz a servis ICT? Potřebujete poradit s pořízením nového hardwaru, softwaru, tiskáren? Zorganizovat výběrové řízení, sepsat požadavky? Nabízíme poradenství v oblasti ICT a nebo rovnou provozování kompletně celého IT. Popřípadě i komplet celé výpočetní techniky včetně softwaru jako službu. 

Rádi Vaše požadavky zanalyzujeme a připravíme cenovou nabídku. Je jedno zda máte jeden počítač nebo 100 včetně několika serverů, tiskáren a dalších systémů..

Firmy-3
Privátní cloud

Nechcete Vaše data svěřovat do veřejného cloudu. Máme pro Vás řešení – privátní cloud. Máme zkušenosti z virtualizace serverů a jejich provozování. Tyto zkušenosti můžeme využít i u Vaší firmy a vše Vám připravit a provozovat. Včetně každonoční zálohy dat. Cloud můžete mít ve Vaší serverovně nebo u nás.

Rádi se sejdeme a připravíme Vám nabídku včetně případného dodání hardwaru. 

Firmy-3
Průmysl 4.0 - poradenství

V návaznosti na digitalizaci firmy Vám umíme poradit s našimi partnery. Jak optimalizovat výrobní proces, jak hlídat stroje, lidi, roboty. Jaké zařízení vybrat, jak jej řídit. Náš hlavní přínos je ve vypsání výběrového řízení, pomoc ve výběru vhodného dodavatele a hlídání implementace a zapojení do ostatních systémů ve Vaší firmě.

Moderní technologii nás baví a rádi Vám s nimi pomůžeme.

Firmy-3
datové rozvody, Optické, metalické, hybridní

Pro Vaši firmu nebo provozovnu vybudujeme či upravíme datové rozvody jak metalické – ethernet kabelem, tak optické. O rychlosti 1000 Mbit nebo 10 Gbit. A to včetně bezdrátových sítí například propojení poboček. Na vše držíme záruční i pozáruční servis včetně SLA. Upgradujeme stávající rozvody, povýšíme na nové rychlosti. 

Na detekci závad máme veškeré potřebné vybavení včetně zařízení pro rychlou diagnostiku na optické síti – OTDR a svářečku optických vláken. Máme obrovské zkušenosti s provozem optických sítí v Plzni, Domažlicích, Klatovech, Přešticích a dalších městech.

Firmy-3
rozvody pro průmysl 4.0

Průmysl 4.0 potřebuje propojit stroje s čidly, stroje mezi sebou. Jak po síti ethernet, IĆ2, seriovou sběrnicí. Vše propojíme metalickými nebo optickými kabely podle potřeby.

Firmy-3
Rozvody pro chytrou firmu

Průmysl 4.0 potřebuje propojit stroje s čidly, stroje mezi sebou. Jak po síti ethernet, IĆ2, seriovou sběrnicí. Vše propojíme metalickými nebo optickými kabely podle potřeby.

Firmy-3
Slaboproudé rozvody

Umíme vybudovat a provozovat rozvody pro rozhlas dorozumívací systémy, v podstatě vše co používá pro provoz elektrický proud o nízkém napětí.

Firmy-3
Rozvody pro připojení čidel, zabezpečení, dveří, antén

Čidla umíme připojit a propojit s vašimi stroji, s cloudem, aplikacemi. Zajistíme je proti útoku z internetu. 

Firmy-3
Kamerové systémy včetně rozvodů a připojení k internetu

Průmysl 4.0 potřebuje propojit stroje s čidly, stroje mezi sebou. Jak po síti ethernet, IĆ2, seriovou sběrnicí. Vše propojíme metalickými nebo optickými kabely podle potřeby.

Firmy-3
Připojování strojů a přístrojů

Potřebujete připojit stroj na stávající síť? Potřebuje robot přístup do internetu nebo se na stroj potřebují připojovat externí servisní technici? Stroj připojíme i ve stížených podmínkách. Optickým nebo metalickým kabelem, vyřešíme komunikaci stroje s okolím a zajistíme servis na toto připojení. Dodržujeme průmyslové standardy a tím je zajištěna odolnost proti rušení. 

Nastavíme firewall tak, aby stroj nebo přístroj byl ochráněn, ale zároveň dostupný.

Firmy-3
ZVONKY, VIDEOVRÁTNÝ, čipové systémy

Zvonky, čipy, videovrátné nainstalujeme, opravíme, provozujeme. Propojíme s docházkovým systém, předáme data do mezd. Dokonce z videovrátného přeneseme obraz do Vašeho mobilního telefonu a můžete s návštěvou komunikovat i když nejste v objektu. 

Firmy-3
Zabezpečení areálu firmy

Průmysl 4.0 potřebuje propojit stroje s čidly, stroje mezi sebou. Jak po síti ethernet, IĆ2, seriovou sběrnicí. Vše propojíme metalickými nebo optickými kabely podle potřeby.

Firmy-3
Česká síť nejlepší partner pro vaše projekty - zřídíme datové rozvody jako subdodávku

Jste zedníkem, elektrikářem, či jiným řemeslníkem a nejste si jistí v kramflecích s elektrickými slaboproudými rozvody? Máte připojit kotel nebo regulaci na internet a nevíte jak? Rádi by jste nabízeli moderní řešení, ale počítač je pro Vás španělská vesnice? Nabízíme Vám spolupráci. Vše vymyslíme, sladíme s Vašimi službami nebo produkty a můžete nabízet hotové řešení. Ve spolupráci s Vámi připravíme projekt, cenovou nabídku a popřípadě vše zrealizujeme jako subdodávku. Navíc na naši část subdodávky držíme záruku i pozáruční servis. Spolupracujeme s elektrikáři, topenáři, zámečníky, zedníky a podle potřeby i dalšími obory.

CHYTRÁ FIRMA

Co všechno umí?

Firmy-3

bezpečí

hlídání průtoku kapalin, hlídání teploty strojů a předejití například požáru nebo škodě na stroji

Firmy-3

regulace

přesná regulace teploty v jednotlivých místnostech, provozech, regulace odběru elektrické energie

Firmy-3

Hlídání

hlídání kvality vzduchu – množství CO a CO2, popřípadě hladiny jiných chemických látek v interiéru a měření koncentrace

Firmy-3

úspora

integrace obnovitelných zdrojů energie a kogenerace do fungování firmy, měření spotřeby jednotlivých provozů

Firmy-3

Ekologizace

okamžité informování o rizikových nebo havarijních stavech například ve výrobě

Firmy-3

úspora

zabránění vzniku škod jak materiálních, tak ekologických, nasazení umělé inteligence při hlídání firmy

 s řešením pro každou firmu vám rádi a nezávazně poradíme, stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Firmy-3

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, STŘEDA 9-11 / 12-16 hodin

Pátek 9-11/12-15 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist