chytrá třída

ON-LINE výuka, která zmenšuje rozdíly mezi distanční a klasickou výukou. Snímán je vyučující v celém předním prostoru třídy – může psát na tabuli, pohybovat se, sedět za katedrou – není limitován webkamerou nebo notebookem. Žáci mají pro komunikaci s učitelem k dispozici virtuální třídu teem.ceskasit.cz, kde komunikují, hlásí se. Vyučující je snímán kvalitní IP kamerou a zvuk přenášen pomocí externího mikrofonu. Může používat náhlavní set – sluchátko a mikrofon i bezdrátový. Komunikace se žáky může probíhat videokonferenčně nebo audio konferencí.

Chytrá třída

ON-LINE výuka, která stírá rozdíly mezi distanční a klasickou výukou. Snímán je vyučující v celém předním prostoru třídy – může psát na tabuly, promítat, sedět za katedrou – není limitován webkamerou nebo notebookem. Žáci mají pro komunikaci s učitelem k dispozici virtuální třídu teem.ceskasit.cz, kde komunikují, hlásí se. Vyučující je snímán webkamerou. Může používat náhlavní set – sluchátko a mikrofon i bezdrátový. Komunikace se žáky může probíhat videokonferenčně nebo audio konferencí.

výhody chytré třídy

s

bezpečnost

Bezpečnost je řešena na několika úrovních. Kamery ve třídách jsou připojené prostřednictvím routeru tak, aby byly zabezpečené proti neautorizovanému přístupu. K serveru se připojují pomocí šifrované VPN. Každá škola má svůj vlastní virtuální server pro videokonference. Přístup je zabezpečen přihlašovacím jménem a heslem. Vše je logované a v souladu s GDPR. Taktéž Vám zajistíme v případě zájmu Pověřence pro ochranu osobních údajů.

l

ovládání

Je jednoduché, v jednom okně prohlížeče se přihlásíte, máte zde tlačítka pro spuštění kamery ze třídy, dále tlačítko pro konferenci s ostatními žáky nebo vyučujícím.  Stiskem tlačítka kamera spustíte ze třídy obraz se zvukem. Tlačítkem konference se v dalším okně spustí videokonference s vyučujícím a žáky. Připravujeme na nejbližší dobu systém předávání úkolů, jak zadávání, tak garantované doručení.

záznam

Vyučovací hodiny mohou být uchovány na našem serveru po dobu 1 dne, týdne nebo měsíce. 

A

přehrávání

Žáci si mohou záznam z hodiny přehrát opakovaně, např. pro opakování nebo pozdější výuku s rodiči.

Z

kontrola

Rodiče mají kontrolu nad činností svého dítěte. Nejsou odkázáni jen na jeho informace. 

Ceník služby

Chytrá třída bez záznamu

99,-Kč

za 1 měsíc bez DPH

Chytrá třída se záznamem na 1 den

144,-Kč

za 1 měsíc bez DPH

Chytrá třída se záznamem na 1 týden

199,-Kč

za 1 měsíc bez DPH

Chytrá třída se záznamem na 1 měsíc

299,-Kč

za 1 měsíc bez DPH

Další benefity: službu je možné využít i po skončení distanční výuky pro výuku nemocných žáků doma, žáků v karanténě nebo pro opakování s rodiči. Dále budete mít dohled ve třídě bez přítomnosti vyučujícího – podklad pro vyšetřování, při hospitaci ve třídě, podklady pro jednání s rodiči. Bezpečnostní zařízení je benefit, který můžete kdykoliv využít.

Jednoduchá obsluha, jednoduchá instalace = předpřipravené sety

Set třída 1

kamera 2 megapixely + wifi router + napájení a propojovací kabely + externí mikrofon

1999,-Kč

Pořizovací cena včetně nastavení

Set třída 2

kamera 5 megapixel + router + propojovací kabely kabely a napájecí zdroj + externí mikrofon

3999,-Kč

Pořizovací cena včetně nastavení

Set třída 3

kamera 5 megapixelů + WIFI router + propojovací kabely a napájecí zdroje + externí mikrofon

4499,-Kč

Pořizovací cena včetně nastavení

Garance funkčnosti a servisu

Servis na službu je poskytován 365 dní v roce 7 dní v týdnu od 7 do 22 hodin. Detekce závady, poradenství, návody jsou samozdřejmostí. V případě poruchy zařízení je do 48 hodin zasláno zařízení náhradní. Záruka na zařízení 1 rok. Pro bezproblémové fungování je potřeba garantovaná odchozí rychlost 5 Mbit/s na třídu. Pomůžeme Vám i s internetovým připojením. Připravíme projekt, proškolíme uživatele, zapojíme nebo jen zašleme pro samoinstalaci. 

 s řešením rádi a nezávazně poradíme, stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Chytrá třída

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, STŘEDA 9-11 / 12-16 hodin

Pátek 9-11/12-15 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist