Energetické řešení

Energetické řešení

pro obce a města

Aktuální leták – Energie a úspory pro Obecní bytové domy s dotacemi až 77% – klikni zde.

Máte problémy sehnat a zaplatit energie pro Vaši obec nebo město.  Vyčerpávají vás platby za energie ekonomicky? Přemýšlíte o komunitní energetice , pomoci sociálně slabým. Řešením je chytře vyrábět energie sami. Být připraveni na jejich vysoké ceny a ekonomicky na nich nekrvácet, ale vydělávat.

Jak na to? Základem jsou dotace, fotovoltaické elektrárny, chytré řízení a časem komunitní energetika.

Dotace Vám pomohou celý projekt zafinancovat. V případě obcí mohou být až do výše 77% a to nejen z ceny elektrárny, ale i z části rekonstrukce objektů – střechy a elektrického hlavního rozvodu, zateplení, kogenerace, rekuperace, nabíječky elektromobilů.

Druhá podstatná část je Fotovoltaická elektrárna s bateriemi a kvalitním hybridním střídačem, který umí i další funkce. Elektrárna vyrobí elektrickou energii v dostatečném množství. Baterie zajistí, že si ji spotřebujete, kdy chcete a nejste závislý na momentální výrobě a chytré řízení umožní ekonomicko provozní optimalizace. Prodej energie v době její největší ceny, nákup v zimě za nejnižší ceny. Využití například pro veřejné osvětlení.

Chytré řízení bude nepostradatelné po schválení nového zákona umožňující komunitní energetická řešení, kdy přesně sladíte toky energie v jednotlivých objektech. V současné době umožní řídit a optimalizovat energetiku jednotlivých objektů a nákup a prodej energie. Případně můžete udělat přímé propojení jednotlivých objektů a energie sdílet. Případně komunitní energetiku zrealizovat přes obchodníka s energiemi nebo spotový trh. Navíc umí řešit energie v nájemních obecních domech. Zvláště vhodné pro sociální bydlení.

Naše řešení je vhodné nejen pro budovy úřadů, školy, služby, parkoviště, ale i pro nájemní a sociální bydlení, domovy seniorů a vodohospodářství.

Návratnost elektrárny u větších instalací lze optimalizovat i dalším využití baterií a vyrobené energie. Na vnitrodenním trhu je reálná návratnost investice 2 roky. Snížení nákladů o cca 80% je více než reálné. To, že Vám bude energetika vydělávat není u některých instalací sci-fi, ale realita.

U velkých projektů je při jejich agregaci možno obchodovat i na vyrovnávacím trhu. Zde je reálná návratnost projektu okolo 1 roku.

Řešení najdeme pro každou obec. Vymyslíme a připravíme řešení na míru, zpracujeme podklady na dotace, vyprojektujeme řešení a v případě potřeby i připravíme výběrové řízení.

Jak probíhá spolupráce s námi? Při úvodní schůzce analyzujeme Vaše požadavky, potřeby a možnosti, připravíme nabídku. V případě, že s ní budete souhlasit, připravíme všechny dokumenty, žádosti, smlouvy. Zrealizujeme projekt, vyřídíme dotace, případně pomůžeme s výhodným financováním.

nabízíme řešení pro každého

Rodinné domy

Bytové domy

živnostníci a firmy

ohřev vody

POTŘEBUJETE PORADIT? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Od 1.5.2024 uzavřena

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
Od 1.5.2024 uzavřena

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Od 1.5.2024 uzavřena

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist