Kamerový systém

Nabízíme Vám možnost pořídit si kamerový systém podle Vašich požadavků a finančních a technických možností. Na výběr máte zakoupení veškerého vybavení, které Vám rádi dodáme jako balíček, nainstalujeme a zprovozníme na klíč. Nebo si můžete kamerový systém pořídit od nás jako službu. Výhoda spočívá v tom, že po celou dobu se o nic nestaráte, vše máte od nás zajištěno, pouze platíte za využívané služby měsíční poplatek. Měsíční poplatek  je závislý na typu zvolené kamery a délce nahrávky.

Co Vám nabízíme:

V případě, že se nemůžete rozhodnout jaké kamery pořídit, jaké funkce mají umět, jak vše poskládat, zda je chcete vlastnit nebo Vám vše zajistíme, rádi Vám poradíme.

PRONÁJEM KAMEROVÉHO SYSTÉMU

Nemusíte si kupovat žádné kamery, NVR, nic instalovat a nic provozovat či servisovat. Nainstalujeme Vám kamery, připojíme je na Internet a z aplikace na ně máte přístup. Sami si zvolíte jak dlouhý má být záznam zda den, týden, měsíc, zda chcete chytré funkce a jaké.

Zakoupení kamerového systému

Celý kamerový systém Vám navrhneme, připravíme, nastavíme dle Vašich potřeb a popřípadě také nainstalujeme. V případě zájmu jej můžeme i servisovat a aktualizovat. Můžete využít také naše předpřipravené nastavené a kompletní balíčky včetně možnosti služeb chytrého přístupu na kamerový systém z Internetu.

JAK FUNGUJE PRONÁJEM KAMEROVÉHO SYSTÉMU?

Je to velmi jednoduché. Platíte jen za službu, kterou jste si u nás objednali. Starosti s instalací a provozováním služby nechte na nás.  

VÝHODY NABÍDKY

1.

Pronajaté kamery nainstalujeme, zprovozníme, servisujeme a aktualizujeme. Záznam je umístěn na našem diskovém poli. Nemusíte se starat o provoz a servis kamerového systému.

2.

Záznam Vám nikdo nemůže ukrást, protože není ve Vašich prostorách. Vše je v souladu s GDPR, řešíme všechny právní aspekty. Všechny přístupy ke kamerovým záznamům jsou logovány.

3.

Pro přístup k záznamům není potřeba přístup z Internetu do Vaší sítě, tím se velice výrazně snižuje možnost jejich napadení a zneužití. Dále postupně připravujeme další chytré funkce, které klasické NVR neumí.

Propojení či připojení kamer může být jak po optické, metalické tak bezdrátové síti. Vše Vám rádi navrhneme, spočítáme, vybudujeme.
Zvyšte bezpečnost svého domu, firmy, obce a celého regionu. Vhodné pro bezpečí a ochranu majetku jak domácnosti tak firmy, obce, města.

JAKÝ TYP KAMERY VYBRAT?

Poradíme Vám, jaké kamery jsou pro Vás nejvhodnější. Vybíráme podle typu prostředí, interiéru, exteriéru, vzdálenosti na jakou chcete snímat okolí, úhlu záběru, kvalitu obrazu a možnost nočního vidění, na jakou vzdálenost chcete noční vidění. Z kamerového systému se může stát i velice chytré bezpečnostní zařízení, které Vám samo zavolá v případě škodné události nebo narušení zóny útočníkem.

NABÍDKA PRONÁJMU KAMER

CENA ULOŽENÉHO KAMEROVÉHO ZÁZNAMU PODLE DÉLKY

Zakoupení kamerového systému

Můžete si vybrat z připraveného kompletního setu kamer, NVR, napájení, chytrého přístupu do sítě. Vše je připravené včetně podrobného návodu, nakonfigurované. Stačí nainstalovat kabely, vše propojit a máte funkční kamerový systém.

Nebo Vám vše rádi navrhneme, připravíme, nastavíme a podle přání nainstalujeme. Návrh můžeme předat i jiné instalační firmě. Kamerový systém je ve Vašem vlastnictví a plně ve Vaší režii. Na základě Vašich požadavků jej můžeme dále servisovat a aktualizovat.

PROČ ZVOLIT NÁS!

1.

Kamerový systém od nás je plně funkční včetně možnosti zabezpečeného přístupu k Internetu. Poradíme Vám jaké kamery jsou pro Vás nejlepší, jaké NVR splní Vaše požadavky a jak vyřešit kabeláž, napájení. Vše můžeme kompletně dodat.

2.

Celý kamerový systém Vám rádi nainstalujeme za pevně danou cenu materiálu a předem dohodnutých cen za instalaci a celkových nákladů. V případě požadavků zajistíme splnění náležitostí GDPR.

3.

S námi nekamerujete sami. Na námi dodávané kamery a kamerové systémy zajišťujeme záruční a pozáruční servis, bezpečnostní aktualizace a službu chytrého zabezpečeného přístupu do Vaší sítě.

Propojení či připojení kamer může být jak po optické, metalické tak bezdrátové síti. Umíme vyřešit zálohování včetně napájení, popřípadě i pomocí solárních panelů nebo také například z veřejného osvětlení. Vše Vám rádi navrhneme, spočítáme, vybudujeme.
Zvyšte bezpečnost svého domu, firmy, obce a celého regionu.

Vhodné pro bezpečí a ochranu majetku jak domácnosti tak firmy, obce, školy, města…..

JAKÝ TYP KAMERY VYBRAT?

Je to individuální záležitost. Vybíráte podle prostředí kam budete chtít kamerový systém instalovat. Například na zahradu o velké rozloze musíte nainstalovat kameru, která má větší zorné pole a vydrží extrémní venkovní prostředí. Naopak v panelovém domě při monitorování vstupních prostor oceníte kameru s větší rozlišovací schopností obličejů.

S výběrem kamer Vám samozřejmě rádi poradíme.

Na nabídku kamerových přednastavených setů volejte 777 59 66 69

Chytrý přístup do sítě jen za 99,- Kč měsíčně objednáte na 777 59 66 69

 s kamerovým systémem vám rádi poradíme, stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist