NeJLepší partner pro chytrý dům, telekomunikační služby a slaboproud vE vašem domě

NeJLepší partner pro chytrý dům, telekomunikační služby a slaboproud vE vašem domě

služby

 • nejrychlejší internet pro celý dům včetně jeho obyvatel
 • kabelová televize IPTV včetně chytrých funkcí
 • měření a regulace – vody, tepla, elektrické energie
 • kamerový systém jako služba
 • poradenství s výtahy

rozvody

 • rozvody pro internet, kamery, slaboproud
 • společné televizní antény
 • zvonky
 • domovní telefony
 • videovrátný
 • bezklíčové odemykání dveří

chytrý dům

 • bezpečí
 • pohodlí
 • hlídání kvality vzduchu
 • úspora elektrické energie
 • úspora vody
 • úspora tepla

 

SLUŽBY

Vaše technické požadavky zpracujeme individuálně a nabídneme optimální řešení

Internet pro celý dům

Již jste někdy přemýšlelí, že chcete hodně hodně rychlý internet, který bude fungovat vždy a bude Vás stát pár korun nebo nic? To je internet pro celý dům. Pro  dům budete mít přípojku, která má kapacitu 1000 Mbit/s oběma směry a na ni připojíte všechny domácnosti a firmy v domě, všechny kamery a další zařízení pro chytrý dům. Budete platit jen jeden poplatek za celý dům. Zvýšíte platbu do fondu oprav o malou částku měsíčně, typicky cca 150 Kč na byt nebo firmu. (Cena je závislá na velikosti objektu a zda je ethernetová síť vaše nebo naše).

Jako obrovský bonus máte jednoho partnera, který udržuje pořádek v rozvaděčích, nastaví u všech WIFI tak, aby se nerušily. Neřešíte antény na domě, kabeláž po domě, firmu na instalaci kabelů ke kamerám, dveřním systémům,               v budoucnu pak k vodoměrům, měřičům tepla a podobně. Prostě zvednete telefon, objednáte. My špičkově v krátkém čase vše zřídíme a máte hotovo bez starostí a nervů.

Provozní náklad je jasně daný na jednu bytovou a podnikatelskou jednotku, takže například internet v klubovně či společenské místnosti domu máte zdarma. Internet pro kamerový systém je zdarma, internet pro odpočty je zdarma, internet pro dveřní systém je zdarma.

kabelová televize IPTV včetně chytrých funkcí

Obyvatelé Vašeho domu mohou užívat nerušeně IPTV kabelové televize včetně moderních „kouzelných funkcí“. Umožňuje to špičkový internet – díky kvalitnímu a rychlému připojení vše funguje bez problémů. Na kouzelnou televizi BASIC včetně dalších kouzelných funkcí, HD programů a nákup set-top-boxu získáte slevu ve výši 30%. Cena  televizního balíčku Basic s HD kanály (dohromady téměř 90 kanálů) včetně kouzelné televize je jen 139,- Kč měsíčně. Cena set-top-boxu po slevě je jen 1999,- Kč.

V případě, že vše zahrnete do poplatku za užívání bytu, tak se můžete zbavit nákladů na provoz a modernizaci STA.

Výhoda oproti pozemnímu vysílání jsou nejen funkce zpětného přehrání a přetáčení nechtěných částí vysílání, ale i navíc HD verze všech kanálů Novy, Primy, Barrandova a Seznamu.

měření hodnot – spotřeba vody, tepla, el. energie

Umíme měřit a ukládat naměřené hodnoty většiny fyzikálních veličin. Změříme teplotu vzduchu, průtok kapalin. Z toho vypočteme spotřebu vody jak teplé, tak studené, spotřebu tepla v jednotlivých místnostech a dodáme podklady pro vyúčtování.

Není problém sledovat koncentraci CO a CO2 a tím detekovat například začínající požár. Podle průtoku vody zjistíme, že dochází k úniku vody. Podle velikosti úniku vody ji v daném bytě automaticky uzavřeme nebo upozorníme majitele bytu na kapající kohoutek nebo protékající wc.

Z veškerých naměřených hodnot budete mít k dispozici přehledné grafy. Můžeme zasílat upozornění na velkou spotřebu, překročení finančních limitů a podobně.  Upozorníme Vás, že máte například vyvětrat obývací pokoj, protože je zde již velká koncentrace CO2.

Teplotu v jednotlivých místnostech si nastavíte podle Vašich potřeb v jednotlivých denních a časových intervalech.

kamerový systém jako služba

Máme pro Vás dvě možnosti, jak si pořídit kamerový systém. Jedna možnost je zakoupení celého kamerového systému. Zajistíme Vám montáž, zprovoznění a údržbu po celou životnost kamerového systému.

Druhá možnost je, že Vám zřídíme kamerový systém novým převratným způsobem a to jako službu. Nemusíte si kupovat kamery, nic instalovat, nic provozovat. Nainstalujeme Vám kamery, připojíme je na Internet a z aplikace na ně máte přístup. Sami si zvolíte jak dlouhý má být záznam zda den, dva dny, týden, zda chcete chytré funkce. Kamery Vám poté nainstalujeme a kamerový systém máte hotový, funguje bez starostí a bez velkých finančních investic.

Přístup ke kamerám bude mít ten, koho určíte. Přístupné jsou z celého světa jak z počítače, mobilu, tabletu prostřednictvím Internetu. Každé shlédnutí je zaznamenáno, každý má svůj přístupový kód. Záznam si můžete uložit, můžete sledovat on-line, ale i uložený záznam.

Připravujeme chytré funkce jako rozpoznání člověka, SPZ, dohledy, upozornění a další. Kamerový systém splňuje GDPR. 

Cena je přijatelná, zřizovací jednorázový poplatek za jednu kameru je 999,- Kč, platíte jen montážní materiál a práci spojenou s instalací kamery, popřípadě záložní zdroj nebo lepší napájení. Provoz jedné kamery stojí od 99,- Kč měsíčně podle parametrů kamery. Cena za uchované nahrávky je závislý na délce záznamu. Takže například 1 denní záznam z jedné kamery stojí 16 korun měsíčně.

Pro fungování je potřeba kvalitní internetové připojení s dostatečnou odchozí rychlostí – typicky ne ADSL.

Ušetříte si mnoho starostí a investic, nepotřebujete NVR, velký rack, velký prostor v bezprašné místnosti, veřejnou IP adresu, platit správce a řešit upgrady a opravy.

Největší výhoda je, že kamery jsou námi dohledované a servisované. O většině problému víme dřív než Vy a dost často jsou dřív vyřešené, než se o nich dozvíte.

poradenství s výtahy

Domy s výtahy ví jaké jsou s provozem výtahů problémy. Neustále řešit, zda Vás někdo neokrádá, v případě servisu, zda je potřeba, zda není zbytečně velký a drahý. Zda je již potřeba modernizace, nebo zda není nejlepší pořídit nový výtah. Vybrat pro Vás optimální řešení.

Umíme zorganizovat a vyhodnotit výběrové řízení. Ne, neděláme výtahy, nejsme ve spojení s žádnou výtahářskou firmou. Máme nezávislého odborníka s vysokoškolským technickým vzděláním a obrovskou praxí u velkých nadnárodních firem nejen v ČR ale i Anglii. Prošel jak výstavbou nových výtahů, tak jejich údržbou a modernizací.

Například hotelu Hilton v Praze ušetřil 950 tisíc na jednom výtahu, domově důchodců v Písku mohl ušetřit přes milion a výpadek výtahu na měsíc, protože se nezeptali.

Řešíte problém s výtahy nebo výtahářskou firmou, nezávisle Vám poradíme a pomůžeme.

ZVONKY, DOMOVNÍ TELEFONY, VIDEOVRÁTNÝ

Ve vašem domě můžeme udržovat vše co má menší napájecí napětí než 220V, zvonky, domovní telefony a další stávající slaboproudé systémy.

Když se stávajícími nebudete spokojeni, vybudujeme Vám nové moderní, propojené s chytrými telefony, videovrátnými. To znamená, když někdo zazvoní na Váš zvonek, tak Vám bude zvonit i aplikace v telefonu a uvidíte člověka, který stojí před dveřmi klidně z druhé strany zeměkoule. Můžete s ním komunikovat nebo vstoupit do komunikace Vašeho dítěte s ním  a třeba zablokovat otevření dveří. Můžete vědět, že dítě přišlo ze školy domů, šlo z domu nebo prarodič už 2 dni nevyšel z domu popřípadě bytu.

ROZVODY

Sloučíme vaše rozvody efektivně do jednoho celku a zajistíme jejich servis

DATOVÉ ROZVODY

jsou dnes páteří fungování domu, firmy, bytu, domácnosti. Proto je důležité, aby každý dům měl připravené kvalitní datové rozvody do všech prostor. Jak bytů, tak nejlépe do všech místností. Lze pak jednoduše zavést internet, ale i připojit jakékoliv zařízení například kameru.

Nejjednodušší je počítat s rozvody při výstavbě, s čímž mimo pár nových domů nikdo nepočítal. Druhá možnost jak jednoduše a elegantně vybudovat rozvody je při velké rekonstrukci domu nebo zateplení. Instalace rozvodů pod zateplení je rychlá, relativně levná a hlavně minimálně obtěžuje obyvatele domu.

Rozvody po domu děláme metalické – UTP kabelem CAT 5e nebo lepším, optické – optika až do bytu nebo hybridní (například optické propojení mezi patry a metalické na patrech). Optimální řešení s Vámi rádi vybereme. Vše Vám vysvětlíme a v případě zájmu zpracujeme cenovou kalkulaci.

Rozvody Vám můžeme udělat na klíč a budou Vaším majetkem nebo je vybudujeme v naší režii a zůstanou naším majetkem a Vy je budete jen využívat.

STA - SPOLEČNÁ TELEVIZNÍ ANTÉNA

Koaxiální rozvody pro společnou televizní anténu včetně satelitu umíme jak vybudovat, tak spravovat Vaše stávající včetně multiswitchů. Již konec doprošování, zda někdo vyřeší problémy s televizními rozvody ve Vašem domě.

Doporučujeme modernizaci STA při zateplení domu.

ZVONKY, DOMOVNÍ TELEFONY, VIDEOVRÁTNÝ

Ve vašem domě můžeme udržovat vše co má menší napájecí napětí než 220V, zvonky, domovní telefony a další stávající slaboproudé systémy.

Když se stávajícími nebudete spokojeni, vybudujeme Vám nové moderní, propojené s chytrými telefony, videovrátnými. To znamená, když někdo zazvoní na Váš zvonek, tak Vám bude zvonit i aplikace v telefonu a uvidíte člověka, který stojí před dveřmi klidně z druhé strany zeměkoule. Můžete s ním komunikovat nebo vstoupit do komunikace Vašeho dítěte s ním  a třeba zablokovat otevření dveří. Můžete vědět, že dítě přišlo ze školy domů, šlo z domu nebo prarodič už 2 dni nevyšel z domu popřípadě bytu.

CHYTRÝ DŮM

Technologie budoucnosti, která zvyšuje Vaše pohodlí a bezpečnost

Co všechno umí?

úspora vody

hlášení kapajícího kohoutku nebo protékajícího wc

úspora tepla

přesná regulace teploty v jednotlivých místnostech

kvalita vzduchu

hlídání kvality vzduchu – množství CO2

úspora energií

integrace obnovitelných zdrojů a kogenerace do fungování domu

bezpečnost

kamerový systém s rozšířenými funkcemi

pohodlí

odemykání mobilem, obličejem, čipové zámky, automatické zavolání výtahu

 s řešením pro každý dům vám rádi a nezávazně poradíme, stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist