Spolupracujeme i s některými medii na vzdělávání veřejnosti. Poskytujeme rozvory a informace a zkušenosti, jak správně postavit elektrárnu. Od chaty, garáže, přes rodinný dům, po firmu nebo dokonce celou obec.

V únoru budeme vystavovat a mít přednášky na Veletrhu STŘECHY-SOLAR-ŘEMESLO 2024. Budeme zde mít i 3 přednášky, která každá bude zaměřena trochu jiným směrem. Ale bude to primárně o výrobě a akumulaci energie a maximalizace její využití na místě a okolí. Doplnění o ekonomickou optimalizaci dokupu energií.

Na březen připravujeme kongres v Plzni o tom, jak budovat energetiku, aby byla ekonomická s krátkou návratností, dobře vyřešenou akumulací a mohly jste se stát energeticky samostatní a CO2 neutrální.

Dále uvádíme odkazy na články na kterých jsme spolupracovali s idnes.cz odkaz na článek Jak na levné bydlení v bytových domech? Správná řešení pomohou výrazně ušetřit

další spolupráci máme s denik.cz  odkaz na článek Proč se vyplatí chytrá elektrárna

A ve spolupráci s TV ZAK náš jednatel ing. Jaroslav Rada byl v několika diskuzních pořadech. Odkazy na pořad Energie chytře

 

TOPlist