Dlouhou dobou jsme přemýšlely, jak jej budovat, aby jsme neokrádali zákazníky a stát jako konkurence. Prostě postavit 4 panely a střídač pro ohřev vody za 90 tisíc je zlodějna. Proto jdeme cestou, kdy nabízíme v podstatě malou 1 fázovou solární elektrárnu s klasickým střídačem o výkonu 3,6 kW. Panely jsou kvůli dotaci a velikosti bojleru 4. Celkový výkon panelů je 2,2 kWp. Toto řešení zcela pokryje dotace z Nová zelená úsporám Light.

V čem je naše řešení lepší než konkurenční? Jde rozšířit. Můžete přidat další panely a to až 4 kusy. Můžete dokoupit a připojit baterii.

A hlavně naše řešení umí napájet celou domácnost na jedné fázi. Nejen bojler, ale i pračku, ledničku, světla, televizi. Navíc při dokoupení baterie umí zabezpečit energetickou bezpečnost. Navíc lze rozšířit i o chytrou elektrárnu a optimalizovat využití energie a případně její nákup.

Navrhneme Vám optimální řešení pro Vaše potřeby a možnosti.

Stejné řešení je vhodné i na chaty, chalupy, které v případě, že nevyužíváte v zimě může pokrýt celou Vaši spotřebu elektrické energie a objekt i zdarma temperovat.

A panely nemusí být umístěny jen na střeše. Mohou střechu i tvořit nebo z nich můžete postavit plot, přístřešek na dřevo, střechu skleníku. Mohou být i na svislých stěnách. Ty fungují lépe v zimě. Na otočném systému, stožárku.

TOPlist