V dnešní době, ale i v budoucnu budou zvýšená bezpečnostní rizika. A to hned v několika oblastech.
Dnes se na internetu pohybuje velké množství ramsomware. Co to znamená pro Vás nebo Vaši firmu? Ztrátu dat. Pro domácnost je to hrozba ztráty především fotek a videí. Málo kdo má vše poctivě jak z počítače tak telefonu zálohované. Ztráta fotografií Vašich nejbližších se časem stane velice bolestivou. Přijdete o připomínku a část vzpomínek na nejbližší.
U firem a institucí je to daleko větší problém. V současné době, kdy většina firem funguje jen tak tak, je to smrtící. Představte si, že přijdete o všechna data od poslední zálohy všech počítačů. Je to za týden, měsíc, rok nebo o veškerá data co máte? Jak dostanete zpět kontakty na Vaše obchodní partnery. Jak vysvětlíte finančnímu úřadu, že nemáte účetnictví za posledních 10 let. Podle čeho budete vyrábět, prodávat, fakturovat?
Řešení je zálohovat všechna zařízení každou noc do cloudu. K tomu je potřeba rychlý internet i v odchozím směru. Něco software a nejlépe privátní cloud – Váš soukromý nas od České sítě. Zazálohujete si tak všechna Vaše data – celé počítače včetně systému na privátní nas a bude te mít několik postupných takových záloh a v případě havárie disku nebo napadení vyděračským ramsomwarem, máte za pár desítek minut vše nazpět, tak jak jste přestaly předešlý den pracovat.
Systém o těchto zálohách neví, takže jsou nenapadnutelné. A náklady jsou minimální. Přesnou nabídku Vám uděláme u české sítě. Buď na obchod@ceskasit.cz nebo na telefonu 777 59 66 69.
A to není vše. Kvůli zhoršení ekonomické situace nejspíše dojde i k rozmachu kriminality. Krádeže po současném bezpečném období budou běžnější než jsou dnes. Máme proto pro Vás kamerový systém jako službu. Má to pro Vás několik výhod. Nemusíte nakupovat kamery, hardware, starat se o něj, nepotřebujete veřejnou ip adresu, přes kterou mohou útočit na vaše systémy. Nemusíte se starat o upgrady firmware. Řešit, že něco nefunguje.
Takto zaplatíte jen nízký zřizovací poplatek a měsíčně budete platit jen podle objednaných služeb. Záznam si zvolíte jak dlouhý bude, máte vyřešené vše v souladu s GDPR. Jste chránění odborníky před kontrolory z úřadu pro ochranu osobních údajů, protože pro kamerový systém máte stanoveného pověřence pro ochranu osobních údajů. Podrobnosti o službě kamerový systém naleznete na našich stránkách v sekci Domy.
Navíc pro Vaše pohodlí a bezpečnost toho nabízíme mnohem víc. Detekci plynu, kouře, oxidu uhličitého a uhelnatého, vytopení. Umíme zautomatizovat závlahu skleníku. Videotelefon. Starat se o datové a další nízkonapěťové rozvody ve vašem domě, zvonky čipy, televizní antény. A to vše jako službu, kdy máte partnera, komu zavolat a my vyřešíme problém. Více podrobností zjistíte v sekci domy.
Neváhejte a volejte na naše obchodní oddělení, máme speciální nabídku pro všechny. Telefon je 777 59 66 69. Vaše Česká síť, vybrat si nejde líp.

TOPlist