Novinka – balíčky služeb jako dárek a provoz společnosti o vánočních svátcích

Vážení zákazníci,
nejprve bychom Vám rádi za celou společnost popřáli pohodový čas adventní.

Máme pro Vás několik nových sdělení, typ na dárek, informaci o fungování naší společnosti během vánočních svátků a něco málo informací o novinkách, které chystáme na síti.

Připravili jsme pro Vás skvělý typ na dárek pro Vaše nejbližší okolí a to balíčky služeb, které můžete dát svým samostatným dětem nebo třeba rodičům. Jedná se o zvýhodněný balíček služeb s předplatným na rok, kdy pod stromeček nadělíte certifikát. Ve většině případů k plnému zprovoznění služeb na základě certifikátu dojde pak v lednu 2021 po předchozím objednaném termínu, při včasném zakoupení balíčku a brzké objednávce byste termín mohli dostat ještě před Vánoci. Balíčky jsou sestaveny dle Vašich potřeb a jsou kombinované. Máme balíček i včetně počítače k televizi. Jde o tyto balíčky:

balíček samotný internet
balíček samotné Kouzelné TV
balíček internet + Kouzelná TV
balíček internet + Kouzelná TV + počítač
nový balíček bezpečí – kamery, čidla, chytrá domácnost

Podrobnosti Vám rádi vysvětlíme na naši lince 777 59 66 69 nebo emailu info@ceskasit.cz, informace naleznete také na našich stránkách www.ceskasit.cz.

Jako další důležité sdělení je fungování naší společnosti během vánočních svátků.

Běžný provoz všech oddělení obchodní, účetní a servisní bude plně fungovat do 18. prosince 2020. Od 19. prosince 2020 do 3. ledna 2021 bude omezený provoz, kdy obchodní a účetní oddělení bude zavřeno a fungovat bude jen servis.

Poruchy na internetovém připojení či provozu TV v období omezeného provozu budete moci hlásit na naši zákaznickou linku 777 59 66 69, která bude v režimu záznamník, čili je nutno zanechat vzkaz. V pracovních dnech v tomto období bude servisní oddělení fungovat běžně a bude řešit i problémy na Vašem domácím koncovém připojení. Technik, který bude mít službu vzkaz vyzvedne, problém začne řešit a ozve se Vám nazpět. O víkendových a svátečních dnech v tomto období se bude servisovat (dohledovat) pouze přístupová síť, tak aby se případný technický problém na síti vyřešil co nejrychleji a síť fungovala pro všechny bezchybně. V případě, že máte problém na Vaší domácí síti již nyní, kontaktujte nás co nejdříve, abychom problém mohli řešit teď. Není dobré nechávat jej na poslední chvíli.

V případě, že máte předplacenkový typ smlouvy, žádáme Vás, abyste předplacení služby učinili včas za běžného provozu společnosti, jelikož během vánočních svátků bude účetní oddělení uzavřeno a nebudou moci být příchozí platby kontrolovány a zaúčtovány.

Vývoj na naší síti
Příznivé počasí jsme využili pro další práce na síti. Byla navýšena kapacita sítě v Přešticích, Plzni a budeme navyšovat kapacitu v Klatovech a okolí. Postupně jsou menší body přepojovány na gigabitové kapacity a gigabitová vysílání pro zákazníky. Gigabitové připojení je dostupné ve všech městech, kde máme pokrytí a menší obce postupně zrychlujeme taktéž. Právě připravujeme rozšíření pokrytí na obec Plzeň – Újezd, na Klatovsku pak obce Číhaň, Brod, Nová Plánice, Křížovice, Plánička a Vlčnovy. Na další rok plánujeme další zrychlování a posilování sítě. Ještě letos začneme testovat 10 Gigabitový spoj. Jeho instalací dokončíme plánované zálohování všech důležitých páteřních tras.

Od 1.1.2021 platí nové Všeobecné obchodní podmínky z důvodu změn v novému telekomunikačnímu zákonu. Dostupné jsou na našich stránkách na tomto odkazu: http://www.ceskasit.eu/download/vop-ceskasit.pdf

Tým Česká síť s.r.o.

TOPlist