Nevím jak to již napsat, protože to co nás prování už není ani smůla. Včera 2 hodiny od 20:30 do 22:30 nefungoval musím napsat opět internet ani televize. Důvod byl pro nás neovlivnitelný, ale Vás postihuje stejně. Náš dodavatel okruhu mezi Plzní a Prahou, Plzní a Domažlicemi a Plzní a Klatovy měl výpadek napájení na jednom bodě, kde je odbočka všech služeb pro Plzeň. Takže zase nešlo nic. Závada námi neovlivnitelná, která se stala poprvé za celou dobu spolupráce. Pravděpodobně to byl následek včerejší bouřky a selhání ups, nebo úderem blesku spadl jistič s UPS.
Jediná náplast pro nás a neberte to jako výmluvu je, že nešla skoro celá Plzeň nejen nám, ale i dalším providerům včetně velkých problémů u Vodafone. Máme připravenou záložní linku přes Přeštice a dále ČD Telematiku, ale tu předěláváme na rychlejší spoje a čekáme na montáž elektroměru od Čezu, takže jako záloha je na cca 14 dní nepoužitelná. Až do července plně funkční, nevyužita, jen na ní začneme pracovat a vylepšovat ji kvůli zvyšujícím se tokům tak je potřeba.
Jen pro Vaše pobavení, máme v pátek přebírat nové auto pro technika a dneska mu odešla spojka. Nebudu se omlouvat, nás to štve a mrzí víc než Vás, každý problém řešíme maximálně rychle a tak, aby se příště nemohl opakovat, ale prostě tento měsíc je toho moc. Pevně věříme, že problémy vyčerpáme a bude zase vše fungovat jako dříve. Problémy nejsou způsobeny špatnou technikou, zastaralou, nedostačující, ale i když to vypadá jako výmluva jen neskutečnou shodou náhod. Na to již ani nestačí Murphyho zákony.
A z jiného soudku, dnes stěhujeme pobočku Klatovy, od zítra 30.7.2020 nás najdete v Klatovech ulice Pražská 184. Otevírací doba zůstává zachována.

TOPlist