Co Vám přinese přechod na DVB-T2? Většině z Vás zlepšení kvality obrazu na programech České televize. Ale jak postupovat, když chcete víc?
Ve stejně špičkové HD kvalitě můžete mít nejen programy České televize, ale i většinu ostatních televizí, které vysílají u nás – Primu, Novu, Barrandov a to není vše. V případě, že budete přijímat televizi moderně, což znamená prostřednictvím internetu, může Vaše televize vstoupit do nové éry.
V současné době u České sítě můžete mít takzvanou kabelovou televizi, v praxi IPTV k internetu za 1 korunu měsíčně. Nejrychlejší internet od České sítě s rychlostí 1000 Mbit/s stojí jen 299 Kč měsíčně, k tomu kabelovku jen za 1 korunu a máte vyřešen špičkový internet i s televizí jen za 300 Kč měsíčně. Můžete si ji rozšířit o HD kanály, balíčky, chytré funkce jako zpětné přehrávání, přeskakování nechtěného obsahu a možnost pustit si vše až týden po odvysílání.
Co k tomu potřebujete? K televizi set-top-box, který Vám rádi dodáme. Pro sledování televize v počítači, mobilu nebo notebooku si stačí jen stáhnout aplikaci nebo se připojit na webovou stránku.
Ani se nemusíte bát složitého ovládání. U televize je set-top-box, který má podobné dálkové ovládání jako televize a ovládá se podobně jako televize. Navíc má pár tlačítek, kterými můžete spustit pořad od začátku, přetáčet pořad dopředu, dozadu a pár tlačítek pro pohyb v televizním programu. Můžete si najít pořad, který již dávali a chcete jej vidět. Navíc si můžete pořad uložit na později a podívat se na něj až měsíc po odvysílání.
Jak si toto pořídíte? Nejjednodušší je zavolat na číslo 777 59 66 69 a na vše co Vás zajímá se zeptat, nechat si vše vysvětlit a popřípadě objednat. Rádi Vám poradíme, připravíme zrušení stávajících služeb, vymyslíme, jak a kam namontovat nová zařízení, vyřešíme kabeláž, vše schováme tak, aby Vám to nikde nepřekáželo.
Jak probíhá instalace? Technik přijede k Vám, vše vysvětlí, domluví se s Vámi přesně co kam nainstaluje, podepíšete potřebné dokumenty a za 2 až 3 hodiny je vše hotovo. Seznámí Vás s tím, jak služby fungují, jak se nainstalované zařízení ovládá, pokud všemu rozumíte, odjíždí.
V případě, že máte jakýkoliv problém, máme pro Vás připravenou servisní linku 24 hodin denně. Servis funguje 365 dní v roce. V pracovní době se dovoláte na operátorku, mimo pracovní dobu máme záznamník, který pravidelně technici vybírají a řeší problémy i mimo pracovní dobu či o víkendech.
Proto neváhejte a pořiďte si 5G internet s neomezenými daty a rychlostí 1000 Mbit/s. Platí jak pro města tak na vesnici, jak v rodinném domě tak v bytovém domě. Prostě náš internet nové generace funguje špičkově téměř všude. Rychle objednávejte, tato špičková nabídka je jen do 21.3.2020.

 

TOPlist