Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do roku 2023.

Máme pro Vás důležitou informaci ohledně fungování naší společnosti během období svátků.

Naše pobočky včetně obchodního a účetního oddělení jsou naposledy otevřeny 16.12.2022 a poté se znovu otevírají až 2.1.2023, domažlická až 3.1.2023. Od pondělí 19.12.2022 do neděle 1.1.2023 bude telefonní linka 777596669 fungovat v režimu záznamníku, kde bude nutno zanechat vzkaz. Vzkazy budou pravidelně vybírány a zpracovány našimi techniky. Nové montáže, změny smluv a účetní záležitosti budou řešeny až po novém roce. Požadavky na servis koncových připojení hlášené na záznamník budou řešeny v pracovních dnech. O víkendech a ve svátcích bude servisována pouze přístupová síť. V případě, že máte předplacený typ smlouvy, žádáme Vás, abyste předplacení služby učinili včas za běžného provozu společnosti, během vánočních svátků bude účetní oddělení zavřeno a nebudou se veškeré příchozí platby pravidelně zaúčtovávat. Tím předejdete situaci, kdy předplatné nestihneme zaúčtovat a tím pádem se Vám služby automaticky deaktivují.

Novinky u České sítě

Po několika letech zmatků okolo Covidu, když nám dal konečně pokoj, přišlo něco mnohem horšího, co si pravděpodobně nikdo z nás nedovedl ani představit – mít válku 300 kilometrů od hranic. Toto mě přivedlo na myšlenku, jak osobně a firemně můžeme pomoci v této situaci. Mimo pomoci Ukrajincům, kdy jsme v letošním roce uspořádali sbírku, jsem zjistil, že můžeme velice pomoci České republice a našim spoluobčanům v současné energetické situaci.

Rozjeli jsme realizace fotovoltaických elektráren na klíč, díky nimž se můžete stát nezávislí a samostatní ve výrobě elektřiny a zajistit si velkou úsporu peněz.

S každou kWh, kterou vyrobíte se svojí elektrárnou nebo ušetříte při topení, snižujete jak svoji ekologickou stopu, tak nejspíš příjem nejhoršího agresora v 21. století. Máme již 12leté zkušenosti s ostrovními energetickými systémy, s výpočetní technikou, databázemi, programováním a sítěmi. Na základě těchto zkušeností jsme připravili „Chytrou elektrárnu“. Ptáte se, proč je chytrá?

Odpověď je jednoduchá. Má mozek (řízení), který reaguje na vnější podněty a funguje podle nich. Základních prvků je několik: Primárně je to solární elektrárna. Druhým důležitým prvkem je střídač, který umí více než střídač dodávaný konkurencí. Třetím prvkem jsou baterie, optimálně o dostatečné kapacitě. Čtvrtý prvek je komunikace se všemi komponentami a jejich řízení. Řízení směru a velikosti toku energie. A posledním prvkem jsou chytré komponenty. Záznam minulého chování elektrárny a domácnosti, firmy, domu, napojení celého systému na spotový trh, pro firmy a velké elektrárny i na další trhy a předpověď výroby.

Díky Chytré elektrárně dokážeme prodávat přebytky vyrobené energie za vyšší ceny než elektrárny od konkurence, a naopak Vám dokáže nakoupit energii levněji v noci, když jsou ceny nižší a nemáte ji dostatek. Dokážeme i kombinovat zdroje tepla, tak abyste platili co nejméně.

Nenabízíme jen elektrárny jako konkurence, ale nabízíme energetické řešení, které podle velikosti a typu projektu může mít návratnost okolo 3-4 let pro rodinné domy i bytové domy, i do jednoho roku pro obce a 1-4 roky pro firmy.

Každý projekt připravujeme na míru pro každého zákazníka. Díky Chytré elektrárně máme řešení i pro bytové domy, které je komplexní s řešením všech problémů, jak funkčních a legislativních, tak řešením měření, vyúčtování, hlídání placení jednotlivých domácností.

Těšíme se na další spolupráci v příštím roce.

Za firmu Česká síť s.r.o.
Ing. Jaroslav Rada
jednatel

TOPlist