ŘEŠENÍ PRO VAŠI DOMÁCNOST

INTERNET

Poskytujeme bezdrátové, kabelové nebo optické připojení k internetu s rychlostí až 1000 Mbit/s. Ceny již od 199 Kč měsíčně. 

KABELOVÁ TELEVIZE

Využijte výhodné nabídky kombinace internetu a televizního vysílání. Připravili jsme pro Vás bohatou nabídku TV programů za velmi příznivé ceny.   

KOUZELNÁ TELEVIZE

Neomezujte se sledováním TV pořadů v reálném vysílacím čase. Nabízíme vylepšené funkce, které vás budou bavit.

KVALITNÍ INTERNET

BEZDRÁTOVÝ

Dostupnost v celé naší síti. Rozsáhlé pokrytí zejména v okrese Plzeň – město, Plzeň – jih, Klatovy, Domažlice, částečné v okrese Tachov, Plzeň – sever a navíc kvalitní pokrytí v Berouně a Králově Dvoře. Podle použité technologie je zde dostupná rychlost až 1000 Mbit/s.

Vlastnosti připojení

Vhodné pro rodinné domy, menší bytové domy, nebytové prostory nebo firmy. Rychlá montáž, přijímací zařízení pro jednotlivé domácnosti nebo firmy, není většinou třeba souhlasu majitele nemovitosti. Drobnou nevýhodou je potřeba občasné údržby přijímacího zařízení. Přijímací zařízení má morální životnost cca 10 let. Toto připojení je závislé na počasí, při velmi hustém dešti dochází ke zhoršení parametrů.

KABELOVÝ

Dostupnost v několika stech domech v Plzeňském kraji, Berouně a Králově Dvoře. Tyto domy jsou připojeny rychlostí až 1000 Mbit/s optickým, metalickým kabelem či bezdrátovým spojem. 

Vlastnosti připojení

Vhodné pro bytové domy včetně nebytových prostor. Po zřízení rozvodů je rychlejší montáž, nižší zřizovací náklady, žádná starost o přijímací zařízení ani síť v domě. Je třeba souhlas majitele nemovitosti, družstva nebo SVJ. Přijímací zařízení a síť v domě servisujeme. Při připojení Vaší nemovitosti bezdrátovou technologií může docházet při velmi hustém dešti ke zhoršení parametrů. Zvyšuje cenu Vaší nemovitosti. Hlavní výhoda – odpadají Vám starosti o zařízení.

OPTICKÝ

Dostupné v Plzeňském kraji ve větších městech. Nejkvalitnější připojení optickým vláknem s nejlepší použitou technologií budoucnosti. Dostupná rychlost až 10 000 Mbit/s.

Vlastnosti připojení

Vhodné pro bytové domy vč. nebytových prostor. Nejrychlejší zřízení nové přípojky. Vámi hrazené náklady na novou přípojku mohou být i 0 ,- Kč. Nemáte žádnou starost o optickou síť v domě, je naším majetkem. Stačí nám jen souhlas se zřízením optické sítě od majitele nemovitosti, družstva nebo SVJ. Optický kabel je zaveden až do bytu. Služby jsou stabilní, protože přenos po optickém vláknu nelze rušit, neovlivňuje jej počasí. Optické vlákno je nevodivé, nemůže dojít k indukci při bouřce a tím k poškození zařízení. Nejbezpečnější, nejrychlejší a nejlepší způsob připojení.

GARANCE A BONUSY

Servis 365 dní v roce, servisní linka 24 hodin denně.

Rychlé a kvalitní připojení u všech variant připojení.

Při platbě na 1 rok dopředu budete mít 1 měsíc zdarma.

Zdarma Vám pomůžeme s vypovězením smlouvy u stávajícího poskytovatele.

KABELOVÁ TELEVIZE

Kabelová televize od České sítě funguje prostřednictvím Internetu. Pro její fungování je nutný přístup do naší sítě. Je nutná dostatečná kapacita internetové linky, pro příjem na jednom přijímači je nutná v SD kvalitě linka miminálně 5 Mbit/s, v HD kvalitě až 20 Mbit/s. Máte na výběr ze 4 základních programových balíčků. Kabelovou televizi můžete přijímat pomocí IPTV set-top-boxu připojeného pomocí HDMI kabelu k televizi, dále pomocí prohlížeče v počítači nebo notebooku, který musí mít dostatečný výkon a pomocí aplikace v mobilech či tabletech se systémem android nebo od výrobce Apple. Taktéž musí mít dostatečný výkon a novější verze systému.

PROGRAMOVÉ BALÍČKY

TV Basic s 50+ kanály

cena je 99,- Kč/měsíčně

TV Basic HD s 50+ a 19 HD kanály

cena je 149,- Kč/měsíčně

TV Standard se 111+ kanály

cena je 449,- Kč/měsíčně

TV Max se 139+ kanály

cena je 899,- Kč/měsíčně

KOUZELNÁ TELEVIZE

Využijte výhody Kouzelné televize naplno! Sledování televize se stává zábavou díky rozšířením funkcí kabelové televize od České sítě. Kouzelná televize umí spustit pořad až týden po odvysílání, umí v pořadu přetáčet dopředu i nazpět a tím přeskočit nechtěné části vysílání. Pořad si můžete spustit vždy od začátku a kdy Vy chcete, bez ohledu na to kdy jej vysílali. Vše se ovládá jednoduše ovladačem ke Kouzelné televizi.

Ovladač je interaktivní, vyzkoušejte si, které funkce Kouzelná televize umí. 

Spouštění pořadů až týden po jejich odvysílání.

Přehledný program umožňuje pouštění pořadů postupně nebo i několikrát.

Oblíbený pořad si můžete uložit až na 30 dnů. Během této doby si jej můžete kdykoliv přehrát kolikrát chcete.

Možnost přetáčení v pořadu a přeskočení nechtěných částí.

 Sledovaný pořad si můžete pustit  vždy od začátku!

Z kabelové televize si  udělejte Kouzelnou jen za 49,- Kč měsíčně

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Komenského 692
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-13 a  14-17 hodin
PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin

KONTAKT:
604 773 193
kancelar.domazlice@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Plzeňská 76
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9 – 16 hodin
PÁTEK 9 – 15 hodin

KONTAKT:
777 759 670
kancelar.klatovy@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 a 13-17 hodin,
PÁTEK 9-12 a 13-16 hodin
Vchod je zezadu bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
kancelar.plzen@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist