Energetické řešení

FVE ohřev vody

pro SENIORY zdarma

Ohřev vody je energetickou žrout. Tím, že využijete k tomuto účelu sluneční záření uspoříte významné množství nakupované energie. Tím snížíte významně účet za tuto energii. 

Obrovský problém dotace je její štědrost. Dotace 90 tisíc Kč pro domy obývané seniory je velice štědrá. Klasický solární ohřev vody o 4 solárních panelech, střídačem, který je k tomu přímo určen a neumí obsloužit nic jiného než topné spirály a nesmí být spojen na elektrickou síť stojí cca 60 tisíc Kč.

Některé firmy jej dodávají za 90, ale i 100 tisíc Kč. Znamená to že okrádají nejen své zákazníky, ale nás všechny.

Druhá možnost je postavit solární ohřev tak, aby byl vybaven střídačem, který dodržuje parametry elektrické sítě, umí napájet další spotřebiče, pračku, sušičku, myčku, televizi, ledničku – celou domácnost a může být napojen na přívodu na elektrickou síť a dokonce může mít připojenou baterii. Takový solární ohřev vody o stejných parametrech tj. s výkonem 2,2 kWp vyjde od České sítě na 90 tisíc Kč. Tzn. zcela Vám jej zaplatí dotace.

Střídač umí až 5 kWp výkon panelů – jde výkon za přiměřenou cenu rozšířit. Stejně tak na něj lze připojit baterii – případně víc baterií a mít plnohodnotný systém, který umí ostrovní provoz. Zabezpečí Vás před blackouty, využijete vyrobenou energii v domě a klasická domácnost seniorů se dostane s účty za elektrickou energii na několik málo tisíc Kč.

Rozšíření na 9 panelů a výkon 5 kWp vyjde na 29.999,- Kč. Taková to sestava vyrobí přibližně 5 MWh elektrické energie ročně. Nákupní cena této energie je 35 – 40 tisíc Kč.

Baterie o kapacitě 3,6 kWh se zárukou 10 let vyjde na 39.999,- Kč. Baterie o kapacitě 5,12 kWh vyjde na 49.999,- Kč. K takovémuto systému je optimální.

Celý systém je včetně bleskojistek a dalšího jištění, tak aby byl bezpečný pro uživatele. Je nastaven tak, aby nedodával elektrickou energii do rozvodné sítě, i když by to také uměl.

Co s naším systémem získáte? Ekonomickou a energetickou bezpečnost. Ekonomickou – snížíte náklady na energie o desítky tisíc korun ročně a nebude Vás trápit cena elektrické energie. Energetická bezpečnost je zajištění při krátkodobých i dlouhodobých výpadcích elektrické energie. Nevyteče Vám mrazák, lednička, budete svítit a topit, protože Vám půjdou čerpadla a řízení kotle.

U větších systémů se vyplatí kombinace i s dotací v Nové zelené úsporám. Naše firma staví i větší systémy o výkonu 9,9 kWp pro rodinné domy za velice výhodných podmínek – nízké ceny a dlouhé záruky na klíč včetně vyřízení dotací.

 

nabízíme řešení pro každého

Rodinné domy

Bytové domy

živnostníci a firmy

ohřev vody

POTŘEBUJETE PORADIT? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-14 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK 9-11 / 12-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist