Máme pro Vás systém přesně podle Vašich potřeb

Máme pro Vás systém přesně podle Vašich potřeb

ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTÍ

KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST DOMÁCNOSTI

ENERGETICKO-EKONOMICKÁ
BEZPEČNOST

ZABEZPEČENÍ DOMÁCNOSTI

Mini systém s jednou robotickou kamerou, nahráváním na 24 hodin a zabezpečeným přístupem z internetu jen za 1999,- Kč.

V ceně jsou předplacené ceny záznamu na 1 rok.

Toto řešení je vhodné, například když potřebujete ohlídat děti, zjistit zda jsou již doma nebo odešly na kroužek, zda-li není v bytě někdo cizí. Nebo je to vhodné i pro přehled dění v bytě rodičů nebo prarodičů, zda jsou v pořádku, nepotřebují pomoc, třeba při pádu na zem. Systém lze rozšířit i o další hlídání domácnosti jako proti požáru, úniku plynu a úniku vody, včetně automatického hlášení problému a jeho řešení, například vodostop. Byt Vám zavolá, že máte problém a ihned můžete tento problém řešit.

Kyberneticka bezpečnost domácnosti

Trápí Vás nedostatečné pokrytí bytu či domu WIFI signálem nebo je pomalé? Chcete mít WIFI i na zahradě, v dílně? Tento problém vyřešíme. Navíc WIFI bude šifrované, bez sdělení hesla se nikdo nepřihlásí. Nabízíme službu pravidelného upgradu nejen WIFI routeru, ale všech zařízení v domácnosti a kontrolu celé sítě. V případě potřeby Vám síť navrhneme a vybudujeme. Prověříme i bezpečnost Vašich stávajících zařízení a navrhneme řešení.

Jsou Vaše data dostatečně chráněná před krádeží nebo ztrátou? Nastavíme ochranu dat tak, aby jste měli Vaše data zabezpečena nejen před krádeží, ale díky kvalitnímu zálohování i před ztrátou. A navíc můžete Vaše data mít přístupná pro Vás a povolené osoby z celého Internetu. Data nebudou přístupná firmám typu Facebook, Microsoft, Google, Apple, která je využívají minimálně pro učení umělé inteligence. Ochráníte tím soukromí jak své, tak svých nejbližších a nepřijdete o data ani při útoku ramsowarem nebo při vykradení či vyhoření celého bytu.

Energeticko – ekonomická bezpečnost

Energeticko-ekonomická bezpečnost je v dnešních dnech a v budoucnosti obrovské téma. Ekonomická rovina je v této oblasti velice důležitá. Dnešní ceny energií mají sílu vyprázdnit Váš rodinný rozpočet a cesta jak jej zabezpečit určitě existuje. Skládá se z celého souboru opatření a pro každou domácnost či dům je jejich optimální mix jiný. Základ je samozřejmě kvalitní zateplení objektu, kde bydlíte, což ale ne vždy můžete ovlivnit. Další cesta jak ušetřit je rekuperace, ale i ta se obtížně instaluje do stávajících objektů. Třetí jsou úsporné spotřebiče, které již určitě máte.

A další je využití energie vnějšího prostředí. V našich podmínkách je to většinou solární energie. Slunce svítí všem a zdarma – aspoň zatím. Sluneční energie jde většinou smysluplně využít dvěma způsoby. Za prvé podle míry návratnosti – vysokou návratnost v řádu několika pár let i jednoho je solární ohřev vody. Tímto nenáročným způsobem ušetříte až 1/2 nákladů na ohřev vody a z části i za topení. Můžete získat i dotaci „Zelená úsporám“. Každý rozumný dům by měl být vybaven zařízením pro solární ohřev vody. Za druhé je možnost výroby a akumulace elektrické energie fotovoltaickými panely. Zde je investice vyšší a návratnost delší. Při dnešních cenách elektrické energie je něco mezi 3 a 10 lety. Dotace dokáže návratnost výrazně zkrátit. Dodáváme řešení jak pro rodinné tak bytové domy. Doporučujeme řešení včetně kvalitní baterie, kterou lze využít nejen pro akumulaci energie dodané solárními panely, ale i na optimalizaci nákupů energie. Ano, existují situace, kdy na trhu jde nakoupit energii výrazně levněji. Na základě podrobných znalostí předpovídáme ceny energií a výrobu Vaší elektrárny. Odhadujeme Vaši spotřebu a určíme potřebu nákupu nebo vhodný okamžik prodeje vyrobené energie. Tím optimalizujeme náklady na energii. Energii můžete vyrábět nejen ze slunce, ale i kogenerací, kdy i při současných cenách energií můžete mít teplo zcela zdarma.

Nezávazná poptávka

Poptávkový formulář


dále nabízíme

úspora vody

hlášení kapajícího kohoutku nebo protékajícího wc

úspora tepla

přesná regulace teploty v jednotlivých místnostech

kvalita vzduchu

hlídání kvality vzduchu – množství CO a CO2

úspora energií

integrace obnovitelných zdrojů a kogenerace do fungování firmy

bezpečnost

kamerový systém s rozšířenými funkcemi, protipožární systém

pohodlí

odemykání mobilem, obličejem, čipové zámky, automatické zavolání výtahu

Potřebujete poradit? Stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-14 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK 9-11 / 12-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist