Solární energie

Solární energie

nabízíme řešení pro každého

Rodinné domy

Bytové domy

živnostníci a firmy

ohřev vody

Děsí Vás drahé energie? Nemusí, je to příležitost jak vydělat.

Přichází nová doba. Technologie na přeměnu sluneční energie v elektrickou se zlevnily a zlepšily natolik, že si energii můžete vyrábět sami. Vyjde Vás levněji než kupovaná a přebytky, které nemusí být vůbec malé prodávat. A při optimalizaci nákupu a prodeje za pomocí chytrých algoritmů, řízení a baterií můžete na drahé energii vydělat tak, že se Vám investice do solární elektrárny vrátí i za dříve než 4 roky. Takto vysoké zhodnocení peněžních prostředků dnes nezajistí téměř nikdo jiný. Životnost komponent je od cca 10 let po téměř nekonečno. Navíc ochráníte své peníze před inflací a výnos se tím bude nejspíše v čase zvyšovat. Inflace je o hodně vyšší než snižování výkonu solárních panelů. Tím získáte první benefit a to je ekonomický.

Druhý obří benefit je energetická bezpečnost. Fungujete, svítíte, topíte, vyrábíte, jezdíte výtahem a tak dále i když nejde v celém okolí elektřina. I v zimním období nasvítí s dostatečně velkou elektrárnou tak, že udržíte při životě základní funkce domácnosti. Ledničku s mrazákem, světlo a pohon oběhového čerpadla. Ve zbytku roku téměř se všemi komfortními funkcemi. Navíc můžete i pomoci sousedům.

 

Třetí je ekologický. Nemusí se pálit uhlí a plyn na vámi vyrobenou elektriku. Tím přispějete ke snížení oteplování planety, sníží se díky tomu následky po těžbě energetických surovin. Prostě pomůžete planetě.
Čtvrtý, který v dnešní době obrovsky nabývá na významu je politický. Vašimi penězi nebudete život Rusko a primárně Putinovo vojenské choutky. Snížením spotřeby energií se o tuto část sníží dovoz plynu a při pořízení elektromobilu i ropy a tím se sníží příjem

Ruského státu. Nebudeme si živit hada na prsou, který nás za naše peníze ohrožuje. Navíc snížením až zrušením závislosti na Ruském plynu a ropě snížíme možnost být vydírání tímto státem a pánem.

Pátý, zvýšíte hodnotu svoji nemovitosti při případném prodeji, snížíte stárnutí střechy nebo omítky a budete mít dobrý pocit, že děláte pro přírodu dobrou věc. A nebýt ekologii přítěží je k nezaplacení.

POTŘEBUJETE PORADIT? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist