Utajená nabídka jen pro seniory

Utajená nabídka jen pro seniory

LEPŠÍ NABÍDKU NEZÍSKÁTE!

Všechno se nám zdražuje a určitě nám zdraží i Internet. Ale víte, na co jsem přišla? Internet si dokonce zlevním. Představte si, že Česká síť má tajnou nabídku pro seniory od 60 let. Stačí zavolat na 777 59 66 69 a když řeknete heslo „SENIOR“, máte garantovanou cenu internetu na 5 let a to jen za 199,- Kč měsíčně. Za instalaci, aktivaci a podobné skryté poplatky nic neplatíte. A garance je opravdu reálná. Anebo, jestli máte peníze a bojíte se, že Vám je inflace sežere, můžete si Internet předplatit na celých 5 let. Najednou zaplatíte 9999,- Kč a pak už 5 let za internet nebudete platit ani korunu. Když to rozpočtete, tak měsíc internetu vychází dokonce jen na 167,- Kč. Není to skvělé? Nabídku jsem hned využila a nemusím řešit zdražující se internet, mám vystaráno na 5 let a ještě za skvělou cenu.

Co že k tomu potřebujete? Nic, jen pokud chcete využít i domácí wifi síť, je potřeba mít wifi router. Využijí buď Váš stávající nebo Vám při instalaci dodají nový, špičkový, bezpečný jen za 999,- Kč, což doporučuji i já. Vnoučata říkala, že má rychlou Wifi, 4 antény, je silný a funguje s ním bez problémů většina zařízení. A vnoučata jsou s Internetem u mě moc spokojena.

A všimli jste si, že se značně zhoršil obraz Primy na televizi? Taky jste si koupili krásnou drahou velkou televizi a najednou je kvalita obrazu tragická? I pro Vás je řešením IPTV. Že nevíte, co to je? Znamená to, že k vám vysílání televize neletí vzduchem, ale po Internetu. Mimo to, že je lepší kvalita obrazu, taky můžete sledovat jakýkoliv pořad a to až 7 dní zpátky, něco jste nestihli, pustíte si to znovu od začátku. Znamená to, že o nic nepřijdete, můžete se na to kouknout i dvakrát a pokud sledujete již odvysílaný pořad, dokonce můžete i přetáčet reklamy. Stanete se pánem svého času a máte pořád na co koukat. Ani nevadí, že oblíbené pořady vysílají současně, kouknete na jeden a pak až na druhý. A myslíte, že je to drahé? Není. Prý to stojí jen 149,- Kč měsíčně. Pokud chcete, můžete si navíc připlatit i kanály, které Vás zajímají, např. Sport, Dokumenty, Lásku.

Co si k tomu musíte pořídit? Buď nic, když prý máte moderní smart televizi. Pokud nemáte, tak jen IPTV set-top-box. A zjistila jsem, že senioři si ho nemusí kupovat za 2999,- Kč, ale můžou si ho pronajmout za zvýhodněnou cenu 49,- Kč měsíčně.

A když jsem zjišťovala, co ještě vlastně Česká síť nabízí, narazila jsem na další služby jako je zvýhodněné mobilní volání nebo kamery, aby Vás nikdo nevykradl nebo neokradl. Kamerový systém ohlídá i celý dům. A nemusí se ani kupovat. Česká síť Vám jej nainstaluje, bude se o něj starat a Vy jen budete platit domluvený měsíční poplatek.

Ještě kdyby tak uměla ušetřit i za předraženou elektřinu. Nedalo mi to a zeptala jsem se na jejich zákaznické lince. A byla jsem překvapená, i tady mi dokázali poradit. Nově se totiž začali věnovat úsporám za energie. Umí nejen poradit, ale i reálně ušetřit. Mají řešení pro všechny. Nejlépe jsou na tom ti, co vlastní rodinný dům. Pro ty má řešení ve formě fotovoltaické elektrárny s baterií a dokonce možností čerpat dotaci. Je to tak vymyšlené, že nemusíte mít našetřenou ani korunu, nainstalují Vám fotovoltaiku a Vy jim budete platit jen reálně spotřebovanou elektřinu. Cenu za vyrobenou elektřinu z fotovolataiky budete mít za pevně danou cenu po dobu až 20 let, nebude tak drasticky vysoká jako nyní, tím ušetříte spoustu peněz. Po 20 letech pak bude elektrárna zadarmo Vaše. Nebo pokud máte peníze, můžete je uchránit před inflací. Celou fotovoltaickou elektrárnu můžete zainvestovat hned, ušetříte za elektřinu a ročně Vám bude vynášet více jak 10%.

 Finance můžete investovat do podobných projektů s výnosem 4% ročně a navíc pomoci planetě a zbavit se závislosti na Rusku.

 Jo, Česká síť má pro každého řešení jak ušetřit, nebo dokonce i vydělat.

Tak se nestyďte a zeptejte se jich, pobočky mají v Plzni, v Klatovech a Domažlicích nebo jim zavolejte na telefon 777 59 66 69. Dokonce jsem dostala 500 Kč za to, že jsem s sebou vzala kamarádku a ta to chtěla hned taky.

nEROZUMÍTE NAŠÍ NABÍDCE? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist