Podmínky akce Internet s pojištěním proti ztrátě zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci

Máte možnost si ZDARMA pojistit internetové připojení pro případ ztráty zaměstnání nebo nemoci delší než 1 měsíc. Pojištění zahrnuje neplacení Internetového připojení po dobu ztráty zaměstnání nebo při dlouhodobé nemoci až po dobu 12 měsíců.

 

Z

Internet s pojištěním lze sjednat jen u nových smluv pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci. pojištění kryje platby za Internetové připojení po tuto dobu, maximálně na 12 měsíců.

Z

PRO ÚČINNOST POJIŠTĚNÍ NEMŮŽETE BÝT VE ZKUŠEBNÍ DOBĚ.

Z

Pro účinnost pojištění musíte být zaměstnáni na dobu neurčitou a mít víc než poloviční úvazek.

Z

Výpověď musí být dána zaměstnavatelem, nesmí být dána zaměstnancem ani ukončena dohodou obou stran.

Z

Při montáži se zákazník prokáže pracovní smlouvou na své jméno. 

Z

Při výpovědi zašlete kopii výpovědi se začerněnými osobními údaji. Ode dne skončení zaměstnání až do získání nového pracovního poměru máte internet zdarma, maximálně na 12 měsíců.

Z

Pojištění se vztahuje i na nemoci trvající déle než 1 měsíc a maximálně do 12 měsíců. Platba za internet je odpuštěna za každý celý kalendářní měsíc trvající nemoci.

Z

Česká síť má právo na doložení relevantních dokladů od lékaře nebo zaměstnavatele. V případě zneužití nebo podvodu bude vše zpětně vyúčtováno.

V případě, že využijete tarif Exclusiv s pojištěním plateb pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé nemoci. Je nutno dodržet minimálně 24 plateb za Internetové připojení po dobu trvání smlouvy. V případě, že tuto podmínku nesplníte, budou platby za pojištěné měsíce zpětně vyúčtovány a bude požadováno jejich uhrazení.

potřebujete poradit? stačí zaslat vaše telefonní číslo a my vás budeme kontaktovat.

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po telefonické domluvě

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

Pobočka zrušena, nově je zde obchodní zastoupení, zastupující ing. Monika Plášková

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
Po domluvě

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist