Firmy

ceskasit.com

INTERNET

……..

KOMPLETNÍ SERVIS IT

CLOUD | SERVICE HOUSING | HOSTING

GDPR|
SPECIALITY

INTERNETOVÉ SYMETRICKÉ PŘIPOJENÍ PO OPTICKÉ SÍTI

NAŠE CENOVÁ NABÍDKA

Nejmodernější internetové připojení bez kompromisů. Budete připojení přímo optickým kabelem do routeru, nebo bude předsunut optický switch s SFP nebo SFP+ portem podle potřebné rychlosti. Po této technologii umíme ihned bezkonkurenční rychlost až 10 Gbit/s ihned a její násobky v krátkém časovém horizontu.
Servis a dohled těchto linek je 365 dní v roce. Případné poruchy či sabotáže se řeší v řádu hodin, protože máme vše potřebné jak pro jejich přesnou a včasnou detekci (DMI diagnostika, OTDR měřák, svářečku optických vláken, náhradní všechny prvky sítě, minibagr) tak vyškolené lidi s obrovskými zkušenostmi ze tří našich velkých optických sítí. Dostupnost je v Domažlicích, Plzni a Přešticích. Tato služba může být poskytnuta i jako okruh do všech významných uzlů v České republice. Veřejná IP adresa.

INTERNETOVÉ SYMETRICKÉ PŘIPOJENÍ BEZDRÁTOVÉ

NAŠE CENOVÁ NABÍDKA

Shodná rychlost stahování a odesílání dat. Díky kvalitním bezdrátovým technologiím jsme Vám schopni poskytnout podobně kvalitní připojení jako na optické síti. Ve vybraných lokalitách dokonce do rychlosti 10 Gbit/s. Podle potřeb zákazníka je připojení realizováno bezdrátovými technologiemi tak, aby splnily jak kvantitativní požadavky – rychlost, latence, jiter tak kvalitativní požadavky – bezvýpadkovost, ztrátovost paketů. Podle vzdálenosti a možnosti umístění a ceny bude volena technologie. Ceny jsou proto orientační a koncová cena bude stanovena na základě místního šetření. Samozřejmostí je rychlá instalace a zprovoznění služby včetně případného rychlého servisu. Veřejná IP adresa je v ceně. Služba může být poskytnuta i jako okruh. Vhodné i pro kamerové systémy.

ASYMETRICKÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ

NAŠE CENOVÁ NABÍDKA

Připojení pro méně náročné uživatele, menší sítě bez potřeby odesílání velkého množství dat. Realizace je většinou technologií 5 Ghz a do rychlostí 100 Mbit/s. Velice rychlá možnost instalace kdekoliv, kde máme pokrytí naší bezdrátové sítě. U tohoto typu připojení nejsou zaručeny všechny parametry připojení. Tento typ připojení není vhodný pro větší firmy, kamerové systémy, práci online v cloudu, zálohování Vašich systémů a podobně. Ve většině případů ale dosahuje lepších parametrů než ADSL připojení. Servis 365 dní v roce a rychlé odstranění závady stejně jako bezplatná montáž jsou samozřejmostí včetně nastavení Vašich zařízení.

OKRUHY

Potřebujete propojit své pobočky do jedné sítě? Přímo se připojit ke svému  serveru, nebo mít cloudový server ve své síti. Umíme udělat pro Vás okruhy přesně podle Vašich představ. Jako jednoduché VPN okruhy, tak i na technologii VLAN. Záleží jen na Vašich potřebách. Podle lokality od rychlosti 1 Mbit/s pro nenáročné služby VPN okruh po špičkové okruhy o rychlosti 10 Gbit/s. Na optické síti i rychlejší. Nabídku Vám zpracujeme přesně podle potřeb, tak aby Vám vyhovovala jak kvalitativně tak cenově. Servis, nastavení všech systémů a koncová zařízení budou na nejvyšší možné úrovni, díky našemu velkému servisnímu teamu a mnohaletým zkušenostem. Proto neváhejte a s jakýmkoliv dotazem kontaktujte naše obchodní oddělení.

Přijďte nás navštívit na některou z našich poboček:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Komenského 692
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ - ČTVRTEK 9-13 a  14-17 hodin
PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Plzeňská 76
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9 – 16 hodin
PÁTEK 9 – 15 hodin

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ - ČTVRTEK 9-12 a  13-17 hodin
PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin
Vchod je zezadu bytového domu od  Západní ulice.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist