Vážení zákazníci,

máme pro Vás opožděný novoroční dárek. Podařilo se nám vyjednat pro Vás možnost pořídit si výhodné mobilní tarify přes naši společnost Česká síť a to jak pro volání, tak datové objemy.

Pro ty z Vás, kteří nepotřebují moc dat nebo vůbec žádná a málo telefonují jsou zde 3 výhodné tarify Smart – vhodné pro děti nebo seniory:

Název Množství dat Volné minuty a SMS Cena minuty a SMS po vyčerpání balíčku Měsíční cena
Smart 20 250 MB 20/20 1,50/1,50 Kč 50 Kč
Smart 50 50/0 1,50/1,50 Kč 50 Kč
Smart 100 100/0 1,50/1,50 Kč 80 Kč

Pro ty z Vás, kteří více telefonují, smskují a datují máme neomezené tarify označené zkratkou TP. Ve všech jsou neomezené minuty pro volání v ČR a SMS v ČR. Máme také velice výhodný tarif s neomezenými daty v mobilním telefonu nebo tabletu. Rychlost u datově neomezeného tarifu je až 10 Mbit/s v 3/4G síti, v 5G síti je rychlost neomezená. Pro tarify s datově omezeným balíčkem je rychlost kompletně neomezená.

Název Množství dat Měsíční cena Cena dokupu dat
TP2 500 MB 379,- Kč 250 MB/80,- Kč
TP3 3 GB 499,- Kč 500 MB/110,- Kč
TP4 6 GB 599,- Kč 1 GB/180,- Kč
TP5 ∞ (neomezeno) 699,- Kč

Nabídka platí jak pro domácnosti, jednotlivce, tak pro firmy nebo jejich zaměstnance. U zákazníků bez pozitivní platební historie může být požadována kauce.

V případě zájmů o výhodné mobilní tarify a data kontaktujte naše obchodní oddělení na obchod@ceskasit.cz nebo na telefonu 777 59 66 69. Vše Vám rádi vysvětlíme a popřípadě i zařídíme.

Jaké novinky dál letos chystáme?

První a pro Vás asi nejdůležitější je další zrychlování sítě a tím i služeb včetně jejich zkvalitňování. Máme zpracován plán rozvoje tak, aby po velkých městech byl dostupný Gigabitový internet a zároveň i ve všech větších obcích, které máme pokryté. V současné době máme touto rychlostí pokryta téměř všechna města.

Budeme zrychlovat i páteřní síť, kde jsme v prosinci instalovali první 10 Gbitový spoj, za ním budou následovat další. Na delší trasy se chystáme upgradovat stávající 1 Gbitové spoje na 2 Gigabitové spoje, a to podle rostoucích nároků na kapacitu sítě, tak na zajištění její bezpečnosti – záloh. Ještě v zimě bychom měli mít zálohovaný okruh mezi Prahou a Plzní a projektujeme zálohu lokality Horšovský Týn, Poběžovice, Hostouň, Přimda, Nýřany a Bělá nad Radbuzou, aby byly v kruhu s maximálně jednou odbočkou a zlepšila se tím dostupnost služeb při zhoršeném počasí nebo poruše některého z páteřních spojů nebo bodů. Pracujeme i na zálohování Berounska, kde to bude trvat zřejmě delší dobu.

Navíc jsme další zimu otestovali koncept napájení našich bodů obnovitelnou zelenou energií, který se osvědčil již druhou zimu, ještě jsme přišli na drobná zlepšení. V současné době máme 6 přístupových bodů, které jedou plně na obnovitelné zdroje – solární energii. V letošním roce se chystáme vybudovat další a ve velkém doplnit solární panely na stávající přístupové body.

Má to několik benefitů – hlavní:

  • šetříme životní prostředí a získáváme nezávislost na rozvodné síti se stále častěji se opakujícími výpadky,
  • zvětšujeme tím stabilitu našeho internetu,
  • a v neposlední řadě získané zkušenosti a znalosti nám pomohli na přípravu produktu pro Vás, abyste mohli zabezpečit dodávky energie pro svůj domov i v případě blackoutu a zmenšili účet za elektřinu. A to i bez investičních nákladů.

Dokážeme pomoci jak jednotlivcům, tak domům, školám i firmám.
Pro školy, učitele, žáky a jejich rodiče jsme připravili nový produkt „Chytrá třída“ – více podrobností na našich stránkách www.ceskasit.cz.

TOPlist