Naše nabídka: Základní ceník, vyberte si dole Vaší obec pro lepší nabídku


posunem si zvolíte Váš vybraný tarif
navigate


Cena za tuto kombinaci služeb je Kč měsíčně.

TIP: Roční platba - ušetříte jednu měsíční platbu

TIP: Porovnejte si cenu s druhou variantou našich balíčků

Objednat

Tarif ECONOMY

Chci nízké ceny, nechci se zavazovat a nevadí mi pořídit si potřebné zařízení či zaplatit aktivaci služeb.

Economy
  • Nízká cena
  • Vysoká kvalita
  • Rychlost až 1 Gbit/s
  • Zařízení zakoupeno
  • Bez závazku

Připojení Economy je vhodné pro ty z Vás, kteří preferují zakoupení vlastního zařízení, placení nízkých měsíčních poplatků a nechtějí se zavazovat. Připojení je ekonomicky koncipované tak, že platíte čistě jen za internetové připojení a neplatíte za služby, které nevyužíváte. Rychlost připojení, které Vám bude plně dostačovat si sami zvolíte. K internetovému připojení lze přidat také kabelovou televizi či Kouzelnou televizi.

Kouzelnou televizi můžete přiobjednat ke kabelové televizi. Její funkcí je, že si můžete přehrávat jakýkoliv odvysílaný pořad až 7 dní zpětně a v libovolných pořadech přetáčet před i vzad jako na videu. Ke kabelové a Kouzelné televizi je nutné pořídit settopbox. Kouzelnou televizi je také možné sledovat v počítači, notebooku, tabletu či chytrém telefonu.

Při Economických cenách za připojení k našim službám budete stále využívat nejvyšší kvalitu na trhu.

Tarif Exclusive

Chci standardní ceník s aktivací zdarma. Nevadí mi závazek.

Exclusive
  • Aktivace zdarma
  • Vysoká kvalita
  • Rychlost až 1 Gbit/s
  • Zapůjčené zařízení
  • Hodina práce při zřízení zdarma.

Připojení Exclusive je vhodné pro ty z Vás, kteří preferují nízké pořizovací náklady. Připojení je koncipované tak, že platíte za službu měsíčně bez pořizovacích poplatků a bez starosti za zapůjčené zařízení. V případě, že je zapůjčené zařízení třeba vyměnit, vyměníme zdarma. Rychlost připojení je sestavena na míru podle lokálních technologických možností a lze si vybrat i z několika tarifů. K internetovému připojení lze přidat také Kouzelnou televizi.

Kouzelná televize znamená, že si můžete přehrávat jakýkoliv odvysílaný pořad až 7 dní zpětně a v libovolných pořadech přetáčet před i vzad jako na videu. Ke Kouzelné televizi je nutné pořídit settopbox, který si u nás můžete i zapůjčit. Kouzelnou televizi je také možné sledovat v počítači, notebooku, tabletu či chytrém telefonu.

Díky Exclusivnímu připojení k našim službám budete využívat nejvyšší kvalitu na trhu.

Naše služby můžete využívat v těchto lokalitách: