Firmy

ceskasit.com

INTERNET

……..

KOMPLETNÍ SERVIS IT

CLOUD | SERVICE HOUSING | HOSTING

GDPR|
SPECIALITY

ŠPIČKOVÝ SERVIS ITC VÁM UŠETŘÍ SPOUSTU PROBLÉMŮ, NERVŮ A PENĚZ!

Zabýváme se řešením všech možných problémů s počítači, sítěmi, zařízeními a ostatním, v čem je elektronika již od roku 1995. Řešíme problémy nejen s počítačemi, sítí, Internetem, tiskárnamy, kameramy, ale i s dalšími technologiemi.
Umíme pro Vás připravit kompletní řešení na míru, které Vás zbaví většiny problémů a to minimálně po dobu spolupráce s námi.
Máte technický problém? Zvednete telefon a my se postaráme o to, aby vše co nejdříve fungovalo.

A hlavní benefity pro Vás:
– vše okolo IT bez starostí
– snížení prostojů ve firmě kvůli nefunkčnosti IT, úspora provozních peněz, snazší plnění plánů a tím i spokojenější zaměstnanci či obchodní partneři
– zjednodušení, zrychlení a zlepšení procesů – přehlednost a lepší přísun materiálu a tím snížení firemních nákladů.

Naše velká výhoda oproti ostatním spočívá v tom, že máme vybudované velké stabilní zázemí firmy s 22letou praxí v oboru, vlastní síť na moderní špičkové technologii, vyškolené zaměstnance s IT vzděláním a dlouholetou praxí, kontakty na další spolupracující firmy v oboru a proto Vám dokážeme zajistit optimální řešení technických problémů i ve Vaší firmě.

CO TO PRO VÁS ZNAMENÁ?

ceskasit.com

INSTALACE A ÚDRŽBA HARDWARE

……..

Instalace nových počítačů, tiskáren, mobilů, routerů, projektorů, …
Nastavení všeho do plně funkčního stavu a zaučení obsluhy. Údržba, čistění a případná výměna spotřebního materiálu. Opravy poškozených zařízení a řešení záručních i pozáručních oprav s dodavateli. Zajištění případných náhradních zařízení.
A neméně důležité – záloha a management, napájení všech zařízení včetně auditu a zjištění, zda by nebylo levnější je nahradit úspornějšími novými zařízeními.

ceskasit.com

INSTALACE A ÚDRŽBA SOFTWARE

……..

Údržba softwaru je v současné době důležitější než u hardwaru, ale stále více se zanedbává.
Je velice důležité, aby veškerá zařízení byla pravidelně aktualizována, zálohována nebo opotřebením vyměňována.
Záleží na tom budoucnost a bezpečnost Vaší firmy – například útok hackera a krádež cenných a konkurenčně důležitých dat může znamenat nejen obrovskou finanční škodu, ale dokonce i krach celé firmy. Zabezpečení Vašich dat je opomíjenou součástí Vašeho podnikání, ale stává se pro Vás čím dál tím důležitější. Je vhodné mít data zabezpečena, aby nedošlo ke krádeži jak z venčí, tak z řad zaměstnanců.

ceskasit.com

SPRÁVA

……..

Jak řešíte odchod zaměstnance?
Smažete mu veškeré přístupy, řešíte přesměrování e-mailů, předání rozpracovaných projektů, zajištění jím vytvořených dat, tak aby je měl jiný kompetentní  zaměstnanec stále dostupné? Má hned nový zaměstnanec vytvořené všechny potřebné přístupy, e-mailovou adresu, synchronizovaný počítač s mobilním telefonem a mnoho dalšího? Na nového zaměstnance tím uděláte okamžitý dojem, že je začleněn do pracovního týmu. U původního zaměstnance Vám nehrozí jeho odchodem ztráta nebo krádež dat. I toto Vám rádi pomůžeme vyřešit jednou pro vždy.

ceskasit.com

SÍTĚ

……..

Potřebujete připojit nový stroj či počítač? Potřebujete navýšit kapacitu pro grafické pracoviště nebo datový server? Máte pomalý Internet? Po bouřce něco shořelo a nefunguje celá firma? S námi máte po problémech!
Spravujeme jak optickou tak metalickou síť. Máme veškeré znalosti, schopnosti, dovednosti i
přístroje pro rychlé detekování problému a jeho okamžité vyřešení. Díky měřáku OTDR zjistíme kde je poškozen optický kabel, ihned ho můžeme vyměnit nebo svařit vlastní svářečkou. V případě, že porušení optického kabelu je v zemi, vlastníme minibagr na výkopové práce. Skladem máme náhradní síťové prvky, tudíž můžeme provést okamžitou výměnu. Vše potřebné Vám rychle a dobře nastavíme. V případě živelných pohrom se snažíme co nejrychleji zprovoznit Vaši síť. Pokud dojde k výpadku el. energie, můžeme Vám zapůjčit elektrocentrálu, aby jste mohli i nadále fungovat.

ceskasit.com

ZÁLOHA / OBNOVA DAT

……..

Jak v současné době zálohujete Vaše kritická data? Jak se chováte k nekritickým datům? Uvědomujete si, že máte pojištěný majetek, ale v případě např. ztráty účetnictví za půl roku, může Vaše firma a tím i veškerá práce za mnoho let skončit?  Nabízíme Vám zálohování od jednoduchého po vícestupňové – budete mít i zálohu zálohy a nepřekvapí Vás ani poškození dat, které zjistíte třeba po týdnu, kdy jsou již zálohy přepsané. Zálohování Vám vymyslíme, propočteme i provedeme a to tak, aby jste o svá data nepřišli ani například v případě požáru

ceskasit.com

PORADENSTVÍ

……..

Poradenství pro nás není pouze poradit Vám jaký počítač, telefon či tiskárnu si koupit. Rádi Vám poradíme jak nejlépe, nejfunkčněji a nejlevněji provozovat ICT ve Vaši firmě, jak ušetřit například na tisku nebo elektřině. Poradíme Vám i jak mít jistotu, že v případě havárie hardwaru nepřijdete o víc jak pár hodin práce. Pomůžeme Vám obnovit data po zašifrování či jejich ztrátě a tím Vám ušetříme nemalé peníze.

ceskasit.com

REGULACE A DOHLED

……..

Dnes se pomocí počítačů, chytrých sítí, umělé inteligence dá ušetřit mnoho peněz a co je nejdůležitější – i problémů. Optimalizovaná spotřeba elektrické energie, tepla, chladu si rychle vydělá na náklady se svým zavedením. Navrhneme Vám řešení a garantujeme Vám, že je to investice, která si úsporami sama na sebe vydělá. Umíme ji poskytnout i jako službu a sama sebe zaplatí úsporami. Tímto získáte konkurenční výhodu nad ostatními. Například dohled strojů termokamerami mohou odhalit problém dříve než nastane. Ušetříte za opravu stroje, protože bude vyřešen problém hned v zárodku.

ceskasit.com

CENA A ÚSPORA

……..

Cenu sestavíme vždy po konzultacích podle Vašich potřeb, finančních možností a požadavků s ohledem na udržení ideálního poměru
cena : výkon. Díky spolupráci s námi ušetříte i na elektrické energii, personálních nákladech, ztrátách pro nefunkčnost systémů, výpadků firmy, …

Rádi Vám pomůžeme i s optimalizací IT, software a nakonec i fungováním firmy včetně finančních úspor. Lepší fungování firmy, efektivita zaměstnanců, procesů a podobně.

Nezávaznou konzultaci zdarma si objednejte na našem obchodním oddělení.

Přijďte se inspirovat do našich poboček.

Přijďte nás navštívit na některou z našich poboček:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Komenského 692
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ - PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Plzeňská 76
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9 - 11 a 12 – 16 hodin
PÁTEK 9 - 11 a 12 – 15 hodin

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ - ČTVRTEK 9-12 a  13-17 hodin
PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin
Vchod je zezadu bytového domu od  Západní ulice.

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist