Solární energie

Solární energie

pro živnostníky a malé firmy

Zjistěte si naší cenu

solární Kalkulátor

Pomocí naší kalkulačky si můžete orientačně spočítat výkon, výnosy a pořizovací cenu solární elektrárny.

instalace

Stručný postup instalace solární elektrárny.

vzorová kalkulace

Připravili jsme pro Vás vzorovou kalkulaci solární elektrárny s akumulací.

energie pro živnostníky a malé firmy

Děsí Vás obří účty za elektřinu a další energie. Nepropadejte panice a vyřešte s námi, jak si je sami vyrábět a případně i prodávat. Případně se účastnit projektů na jejich výrobu a tím si zajistit cenu energie na 20-30 let dopředu. Máme řešení téměř pro každého. Až již pomocí solární elektrárny, kogenerace, regulace a akumulace.

Podle Vašich možností a potřeb připravíme přesné řešení, včetně možnosti čerpání dotací a případného zajištění financování.

nabízíme řešení pro každého

energie pro živnostníky a malé firmy

rodinné domy

energie pro živnostníky a malé firmy

bytové domy

energie pro živnostníky a malé firmy

živnostníci a malé firmy

energie pro živnostníky a malé firmy

střední a velké firmy

Postup instalace fotovoltaické elektrárny

Vážení zákazníci,
máme pro Vás připraven postup, jak instalujeme fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE).
Postup se drobně liší. V případě, že je FVE ostrovní je postup jednodušší. Odpadá totiž potřeba komunikace s distributorem, povolení připojení a pak samotné připojení na síť. Je třeba si ale uvědomit, že v tomto režimu nejsou povoleny žádné přetoky do sítě. Přetokům v tomto režimu rozhodně nezabrání žádné zařízení včetně Wattrouteru.

1.

První krok je měření impedance propojení. Změří se revizním technikem a předá distributorovi v rámci žádosti o paralelní připojení výrobny elektrické energie. Distributor v odpovědi sdělí své podmínky. Podle těchto podmínek (př. počet fází, výkon) můžeme navrhnout FVE. Čili po sdělení podmínek distributora s Vámi, jako potenciálním zákazníkem, probereme přesné možnosti a parametry FVE tak, aby splnily Vaše požadavky a očekávání. Navíc s optimalizací a s ohledem na výši dotace.
Z dotazníku vyplynou podklady pro projektovou dokumentaci. Na základě předběžného projektu je vypracována cenová nabídka a případně smlouva o dílo. Po podpisu smlouvy o dílo a uhrazení zálohy je vypracován hlavní projekt. Následně může být zažádáno o dotaci.

2.

Dalším krokem je objednávka materiálu. Ihned jak materiál bude u nás skladem, začneme s instalací FVE a rozběhneme zkušební provoz. Revizní technik provede zdokumentování skutečného stavu provedení elektrárny a bude zpracována výstupní revize.

3.

Poté je funkční rozběhnutá elektrárna předána Vám, zákazníkovi. Distributorovi jsou zaslány veškeré podklady pro připojení FVE do distribuční sítě. Jako poslední krok je provedeno konečné vyúčtování díla. Po uhrazení celé kupní ceny jsou podklady předány k proplacení dotace.

4.

Do připojení elektrárny distributorem může být FVE (mimo zkušebního provozu) provozována jen v ostrovním režimu. Díky přesnému řízení FVE Vám toto můžeme zajistit, jen je nutno počítat s tím, že do připojení k síti není možné využívat plně výrobu a plné možnosti elektrárny.

Další doporučení

  • Dále Vám doporučíme optimální strategii prodeje přebytků z elektrárny tak, aby to pro Vás bylo co nejekonomičtější.
  • V případě chytrého řízení se software zaučuje delší dobu. V některých parametrech to trvá týdny, v některých déle než rok.
  • V případě, že nebude podepsána smlouva o dílo, budou fakturovány jen skutečné náklady za odvedené práce. Například měření impedance připojení, sepsání žádosti distributorovi a podobně.

potřebujete poradit? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

energie pro živnostníky a malé firmy

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, STŘEDA 9-11 / 12-16 hodin

Pátek 9-11/12-15 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist