Solární energie

Solární energie

pro bytové domy

energie pro bytové domy
Bytový dům o více bytech a tím i místech spotřeby je specifičtější a složitější než rodinný dům. Na druhou stranu se větší, komplexnější systémy snáze regulují než jedna domácnost. Platí zde i většina stejných principů. Rozšíření je o potřebu podrobného monitoringu a měření jednotlivých odběrů a potřeba spravedlivého rozúčtování. Navíc u SVJ je potřeba vyřešit prozatímní zákaz podnikání. Převod zisku do fundu oprav nebo jednotlivým vlastníkům jednotek. U nájemních bytových domů nebo i jednotek je to další cesta, jak navýšit zisk z Vaší nemovitosti. Způsob jak vydělat na vysokých cenách energií.
Na bytový dům není reálné udělat jednoduchou kalkulačku, je zde příliš mnoho proměnných. Proto zdarma uděláme návrh řešení včetně finanční náročnosti a kalkulaci návratnosti investice. Samozřejmě součástí řešení i získání dotací ať již z dotačního titulu Nová zelená úsporám nebo RES+, podle toho co pro Vás bude výnosnější. RES+ má výhodu, že nemá strop na dotaci, ale je jen na solární elektrárnu a baterie, Nová zelená úsporám má strop pro výkon a baterie, ale podporuje i další oblasti jako ohřev teplé vody a termální kolektory, zateplení, nabíjecí stanice pro elektromobily, projektová příprava, zelené střechy, hospodaření s vodou. Pro většinu domů bude výhodnější dotace ze Zelené úsporám.
A je důležité upozornit na jednu věc, dotace nelze rozšiřovat ani většinou používat různé od fondu životního prostředí. Proto je optimálně veškeré opatření provést v rámci jednoho projektu najednou.
Máme v případě potřeby pro Vás připravené i financování za velice výhodných podmínek.
Návratnost investice vychází většinou okolo 4 -5 let.

nabízíme řešení pro každého

energie pro bytové domy

rodinné domy

energie pro bytové domy

bytové domy

energie pro bytové domy

živnostníci a malé firmy

energie pro bytové domy

střední a velké firmy

POTŘEBUJETE PORADIT? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

energie pro bytové domy

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, STŘEDA 9-11 / 12-16 hodin

Pátek 9-11/12-15 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist