Energetické řešení

Energetické řešení

pro střední a velké firmy

Děsí Vás nebo dokonce ekonomicky ohrožují ceny energií. Máme pro Vás řešení. Začněte si energie mnohem levněji sami vyrábět. Podle podniku to může být nejen elektrická energie pomocí elektrické energie, ale i tepelnou energii. Ekonomické benefity mohou být značné. U velkých elektráren a optimalizace chování na energetickém trhu dokážeme dostat návratnost celého řešení až na hranici 1 roku.

Energetické řešení pro střední a velké firmy má některá specifika a možnosti jak energetické tak ekonomické optimalizace. Připravujeme energetická řešení na klíč podle dostupných dat a požadavku zákazníka. Ve většině případů se řešení skládá z fotovoltaické elektrárny, která je doplněna o bateriové úložiště, měnič s možností nabíjení baterií z distribuční sítě a chytrého řízení – chytré elektrárny. Dále součástí mohou být tepelná čerpadla, předehřevy, úpravy technologie.

Cele řešení je integrováno do fungování firmy, chytrá elektrárna zajišťuje nejen energetické optimalizace, ale i ekonomické. Celá firma využije výhody spotového trhu případně dalších trhů a jejich kombinací. Při vhodně navržené elektrárně nakoupí elektrickou energii pro svůj provoz za minimální ceny a přebytky prodá za nejvyšší ceny na trhu. Takovéto chování na spotovém trhu dokáže sníží návratnost investice pod 4 roky běžně na 2 až 3 roky. Spotový trh přestane být Váš nepřítel, ale vítaný společník.

Návratnost elektrárny u větších instalací lze optimalizovat i dalším využití baterií a vyrobené energie. Je vhodné pro firmy s vlastní trafostanicí a větším prostorem pro umístění panelů. Při optimalizaci chování na vnitrodenním trhu je reálná návratnost investice 2 roky. Snížení nákladů o cca 80% je více než reálné. To, že Vám bude energetika vydělávat není u některých instalací sci-fi, ale realita.

U velkých projektů je při jejich agregaci možno obchodovat i na vyrovnávacím trhu. Zde je reálná návratnost projektu okolo 1 roku.

Řešení najdeme pro každý typ firmy. A to včetně zemědělských podniků, pro které máme i agrofotovoltaiku, která zvýší dokonce výnos plodin, zásadním způsobem neomezí užívání pozemků, nepřipraví Vás o dotace a nemusíte měnit užívání pozemku.

Jak probíhá spolupráce s námi? Při úvodní schůzce analyzujeme Vaše požadavky, potřeby a možnosti, připravíme nabídku. V případě, že s ní budete souhlasit, připravíme všechny dokumenty, žádosti, smlouvy. Zrealizujeme projekt, vyřídíme dotace, případně pomůžeme s výhodným financováním.

Máme pro Vás připravenou orientační kalkulačku solární elektrárny.

nabízíme řešení pro každého

rodinné domy

bytové domy

živnostníci a malé firmy

střední a velké firmy

POTŘEBUJETE PORADIT? KLIDNĚ NÁM ZANECHTE SVÉ TELEFONNÍ ČÍSLO, BUDEME VÁS KONTAKTOVAT SAMI.

Navštivte nás na našich pobočkách:

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Boženy Němcové 120
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – STŘEDA 9-12 / 13-16 hodin,
PÁTEK 9-12 / 13-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Pražská 184
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK 9-11 / 12-16 hodin

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 / 13-17 hodin

Vchod je ze zadní strany bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
obchod@ceskasit.cz

Poskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.

TOPlist