Firmy

ceskasit.com

INTERNET

……..

KOMPLETNÍ SERVIS IT

CLOUD | SERVICE HOUSING | HOSTING

SPECIALITY | DOCHÁZKA

EKONOMICKÉ INTERNETOVÉ PŘIPOJENÍ PRO FIRMY

1 Gbit/s = 1000 Mbit/s = jen 999,- Kč/měsíčně

Tarif

máme zatím jeden 1 Gbit/s = 1000 Mbit/s. Garantujeme minimálně 10% nominální rychlosti. Je symetrický, datově a časově neomezený. Cenu jsme snížili na minimum, kvalitu nechali maximální. Pro dokonalé fungování je celá páteřní optická infrastruktura na 10 Gbit/s technologii, v případě potřeby s možností navýšení až na 100 Gbit/s. Páteřní optická síť je z velké části zálohovaná. SLA je minimálně 99% a bude součástí nabídky.

Cena

Je pevně daná při předání konektivity na naší optické síti. V Plzni na Lochotíně, Bolevci, Košutce, Vinicích, Domažlicích, Klatovech, Přešticích a v Berouně. Při potřebě dopravy konektivity k Vám, můžete na náš přístupový bod umístit Vaše námi schválené zařízení a cena se navýší o 600,- Kč měsíčně za umístění tohoto zařízení a jeho napájení elektrickou energií. V případě, že potřebný spoj nemáte nebo jej nechcete kupovat, spoj Vám na klíč pronajmeme včetně servisu. Ceny začínají na pár set korunách měsíčně. Přesnou nabídku Vám uděláme po místním šetření. Mimo tyto města Vám rádi také zpracujeme nabídku, která bude o něco vyšší kvůli dopravě konektivity po páteřní radiové síti. Máme pokryté i další lokality a nové rádi vybudujeme.

SERVIS ZAJIŠTĚN 365 DNÍ V ROCE,

připojení je monitorované. Máme náhradní zařízení pro rychlou opravu při poškození zařízení například bleskem.

Postup zřízení služby

Po nezávazné objednávce budete kontaktování naším obchodním oddělením. Vše Vám vysvětlí, domluví místní šetření, které provede technik a na základě místního šetření Vám zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Jak na zřízení tak na měsíční poplatky. Až na základě Vámi odsouhlasené cenové nabídky můžete naše služby závazně objednat. Doba zřízení služby je závislá na dostupnosti potřebného spoje. V případě rychlého připojení můžete být připojeni na provizorní spoj, který bude po dodání požadovaného spoje vyměněn za trvalý spoj daných parametrů.

Doplňkové služby

Jako doplňkovou službu máme službu virtuální firewall či logování provozu. Další doplňková služba je veřejná IP adresa V4. A další podle Vaší potřeby. Například přímé propojení s Vašimi servery, datové okruhy a podobně. V případě potřeby Vám můžeme vybudovat, upgradovat či vylepšit Vaší stávající ICT síť metalickou, optickou či radiovou.

Telefonický kontakt

Odešlete nám Vaše telefonní číslo a my Vás budeme kontaktovat.

Kontaktní formulář Internet Ekonomy pro firmy

Domažlice

Domažlice

Česká síť, s.r.o.
Komenského 692
344 01, Domažlice

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-13 a  14-17 hodin
PÁTEK 9-13 a 14-16 hodin

KONTAKT:
604 773 193
kancelar.domazlice@ceskasit.cz

Klatovy

Klatovy

Česká síť, s.r.o.
Plzeňská 76
339 01, Klatovy

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9 – 16 hodin
PÁTEK 9 – 15 hodin

KONTAKT:
777 759 670
kancelar.klatovy@ceskasit.cz

Plzeň

Plzeň

Česká síť, s.r.o.
Kaznějovská 60
323 00, Plzeň

OTEVÍRACÍ DOBA:
PONDĚLÍ – ČTVRTEK 9-12 a 13-17 hodin,
PÁTEK 9-12 a 13-16 hodin
Vchod je zezadu bytového domu od Západní ulice.

KONTAKT:
777 596 669
kancelar.plzen@ceskasit.cz

TOPlist